Ambient zyre për qira në zonën e Ish-Bllokut - Homeland.al
Property size icon Sipërfaqja e pronës m2
Property structure icon Struktura: Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi:
Property heating icon Sistemi i ngrohjes:

Ambient zyre për qira në zonën e Ish-Bllokut

Për Qira
ID:
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi:
Property bathroom icon Tualet/e
Property size icon Sipërfaqja e pronës m2
Property floor icon Kati:
Property total floors icon Totali i kateve:
Property year built icon Viti i ndërtimit:
Property heating icon Sistemi i ngrohjes:
Property accommodation icon Arredimi:
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit
Property parking icon Parkim:
Property distance from center icon Nga qendra:
Property publication date Data e publikimit:
Property area size icon Sipërfaqe trualli: m2
Property garages icon Garazh:
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: m2
Property additional space icon Hapësira të tjera:
Karakteristika
Ashensor
Ballkon
Banak mermeri
Dhomë garderobë
Fushë tenisi
Kondicioner
Kuzhinë Moderne
Lavanderi
Lavastovilje
Lavatriҫe
Lejohen kafshë shtëpiake
Parking
Pishinë
Pjatalarëse
Qendër fitnesi
Spa
Wi Fi
Vendndodhja
Adresa e plotë:
Zona:
Kodi ZIP
Shteti:
Përshkrimi

Ambient zyre për qira në zonën e Ish-Bllokut, buzë rrugës kryesore. Hapësira është e organizuar në 3 dhoma dhe një ambient kuzhine, një ballkon dhe 2 tualete me sipërfaqe totale prej 110 m2. Kjo zyrë aktualisht është në rikonstruktim total dhe mund të jetë e përshtatshme për zyrë kontabiliteti, ligjore, IT ose klinikë estetike.
Pozicionohet në një ndërtese e cila ka akses të menjëhershëm me rrugen kryesore dhe në një zonë të qetë të Ish-Bllokut.

Taget mbi pronën