Ambient Zyre per qira tek Bulevardi Gjergj Fishta,Tirane - Homeland.al
1.000
Property size icon Sipërfaqja e pronës 160
Property structure icon Struktura: 4 Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi: Totalisht i mobiluar
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner

Ambient Zyre per qira tek Bulevardi Gjergj Fishta,Tirane

Për Qira
November 17, 2020
157
ID: 937
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: 4
Property bathroom icon Tualet/e 2
Property size icon Sipërfaqja e pronës 160m²
Property floor icon Kati: 3
Property total floors icon Totali i kateve: 10
Property year built icon Viti i ndërtimit: 2000
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner
Property accommodation icon Arredimi: Totalisht i mobiluar
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit -
Property parking icon Parkim: -
Property distance from center icon Nga qendra: 8min
Property publication date Data e publikimit: November 17, 2020
Property area size icon Sipërfaqe trualli: -m²
Property garages icon Garazh: -
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: -m²
Property additional space icon Hapësira të tjera: -
Karakteristika
Ashensor
Ballkon
Banak mermeri
Dhomë garderobë
Fushë tenisi
Kondicioner
Kuzhinë Moderne
Lavanderi
Lavatriҫe
Lejohen kafshë shtëpiake
Parking
Pishinë
Pjatalarëse
Qendër fitnesi
Spa
Wi Fi
Vendndodhja
Adresa e plotë: Bulevardi Gjergj Fishta,Tirane,Shqiperi
Zona: Bulevardi Gjergj Fishta
Kodi ZIP 1001
Shteti: AL
Përshkrimi

Në katin e tretë të një pallati të ri jepet me qira një ambient me sipërfaqe 160m²,
i përshtatshëm si zyrë.Ndërtesa ndodhet në zonë elitare të kryeqytetit tek
Bulevardi Gjergj Fishta dhe ndodhet pranë shumë shërbimeve të ndryshme administrative.
Mund te përshatet për cdo lloj biznesi si zyrë IT,konsulence,agjenci turizmi,qendër kursesh,zyrë finance etj.
Cmimi i qirasë mujore është 1000 Euro ku përfshihen dhe taksat.
Organizohet në 4 ambiente me plot hapësirë,dy tualete dhe dy ballkone me orientim veri-perëndim.
Nëse dëshironi një prezantim dinjitoz të biznesit tuaj ku cdo ambient është
totalisht I mobiluar,cdo gjë gati për biznesin tuaj atëherë prona më sipër ju ofron gjithcka të nevojshme.
Për një vizitë në pronë, na kontaktoni në cdo moment.