Ambient zyre per qira tek Ish Ekspozita,400 Euro - Homeland.al
400
Property size icon Sipërfaqja e pronës 70
Property structure icon Struktura: Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi: Bosh
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner

Ambient zyre per qira tek Ish Ekspozita,400 Euro

Për Qira
January 12, 2021
49
ID: 975
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi:
Property bathroom icon Tualet/e 1
Property size icon Sipërfaqja e pronës 70m²
Property floor icon Kati: 2
Property total floors icon Totali i kateve: 12
Property year built icon Viti i ndërtimit: 2004
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner
Property accommodation icon Arredimi: Bosh
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit -
Property parking icon Parkim: -
Property distance from center icon Nga qendra: 8min
Property publication date Data e publikimit: January 12, 2021
Property area size icon Sipërfaqe trualli: -m²
Property garages icon Garazh: -
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: -m²
Property additional space icon Hapësira të tjera: -
Karakteristika
Ashensor
Ballkon
Banak mermeri
Dhomë garderobë
Fushë tenisi
Kondicioner
Kuzhinë Moderne
Lavanderi
Lavatriҫe
Lejohen kafshë shtëpiake
Parking
Pishinë
Pjatalarëse
Qendër fitnesi
Spa
Wi Fi
Vendndodhja
Adresa e plotë: Ish Ekspozita,Tirane,Shqiperi
Zona: Ish Ekspozita
Kodi ZIP 1001
Shteti: AL
Përshkrimi

Jepet me qira ambient zyre tek Ish Ekspozita.
Ambjenti ndodhet në katin e dytë të një pallati të ri të mirë administruar.
Ambienti është open space me sipërfaqe 70m2,ka një tualet dhe një ballkon.
Është shfytëzuar si zyrë kontabiliteti.Ambienti është lehtësisht i aksesueshëm
për tu referuar dhe rreth e qark keni njësi të shumta biznesi.
Qiraja mujore është 400euro(Taksat e Perfshira).
Për ta parë ambjentin nga afër mos hezitoni të na kontaktoni në cdo moment.