Ambient zyre per qira tek Rruga e Kavajes - Homeland.al
10€/m²
Property size icon Sipërfaqja e pronës 700
Property structure icon Struktura: - Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi: Bosh
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner

Ambient zyre per qira tek Rruga e Kavajes

Për Qira
May 20, 2021
98
ID: 1107
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: -
Property bathroom icon Tualet/e
Property size icon Sipërfaqja e pronës 700m²
Property floor icon Kati: 2
Property total floors icon Totali i kateve: 4
Property year built icon Viti i ndërtimit: 2000
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner
Property accommodation icon Arredimi: Bosh
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit -
Property parking icon Parkim: -
Property distance from center icon Nga qendra: 12min
Property publication date Data e publikimit: May 20, 2021
Property area size icon Sipërfaqe trualli: -m²
Property garages icon Garazh: -
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: -m²
Property additional space icon Hapësira të tjera: -
Karakteristika
Ashensor
Ballkon
Banak mermeri
Dhomë garderobë
Fushë tenisi
Kondicioner
Kuzhinë Moderne
Lavanderi
Lavastovilje
Lavatriҫe
Lejohen kafshë shtëpiake
Parking
Pishinë
Pjatalarëse
Qendër fitnesi
Spa
Wi Fi
Vendndodhja
Adresa e plotë: Rruga e Kavajes, Tirana, Albania
Zona: Rruga e Kavajes
Kodi ZIP 1001
Shteti: AL
Përshkrimi

Tek rruga e “Kavajës”, jepet me qira ambient i përshtatshëm për zyra.
Ndodhet në kat të dytë dhe ka një sipërfaqe totale prej 700m².
Ambienti është i shtuar me parket. Momentalisht ambientet jane te ndara me gips,
por mund bashkohen.
Duke qenë se është në një zonë mjaft elitare, prona ka një administrim mjaft të mirë,
si dhe ju ofron juve siguri maksimale duke qenë se e gjithë zona është e monitoruar me kamera sigurie.
Cmimi i qirasë mujore është 10Euro/m2.