Ambiente biznesi per qira prane Ministrise se Drejtesise me super cmim! - Homeland.al
1.500
Property size icon Sipërfaqja e pronës 170/350
Property structure icon Struktura: Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi: Bosh
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Sistem Qendror/Kondicioner

Ambiente biznesi per qira prane Ministrise se Drejtesise me super cmim!

Për Qira
September 18, 2020
104
ID: 896
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi:
Property bathroom icon Tualet/e
Property size icon Sipërfaqja e pronës 170/350m²
Property floor icon Kati: 2-3
Property total floors icon Totali i kateve: 10
Property year built icon Viti i ndërtimit: 2005
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Sistem Qendror/Kondicioner
Property accommodation icon Arredimi: Bosh
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit -
Property parking icon Parkim: -
Property distance from center icon Nga qendra: 5min
Property publication date Data e publikimit: September 18, 2020
Property area size icon Sipërfaqe trualli: -m²
Property garages icon Garazh: -
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: -m²
Property additional space icon Hapësira të tjera: -
Karakteristika
Ashensor
Ballkon
Banak mermeri
Dhomë garderobë
Fushë tenisi
Kondicioner
Kuzhinë Moderne
Lavanderi
Lavatriҫe
Lejohen kafshë shtëpiake
Parking
Pishinë
Pjatalarëse
Qendër fitnesi
Spa
Wi Fi
Vendndodhja
Adresa e plotë: Ministria e Drejtesise,Tirane,Shqiperi
Zona: Ministria e Drejtesise
Kodi ZIP 1001
Shteti: AL
Përshkrimi

Në katin e 2-të dhe të 3-të të një pallati të ri pranë Ministrisë së Drejtësisë,jepen me qira dy ambienti biznesi.
Ambienti qe ndodhet në katin e tretë organizohet në hapësira të vecuara pune kurse ambienti ne katin e dytë eshte ambient open-space.
Të dy ambientet janë të shtruara me pllakat, ndricuar me spote led dhe me hapësira të bollshme.
E gjithë sipërfaqja e ambientit të katit të tretë është 350 m² kurse ambienti në kat të dytë ka sipërfaqe 170 m².
Nëse dëshironi një prezantim dinjitoz të biznesit tuaj, atëherë pronat më sipër ju ofrojnë gjithcka të nevojshme.
Të dy ambientet janë një mundësi fantastike pasi ndodhen në një nga zonat më elitare për biznes në Tiranë.
Secili nga ambjentet ka një cmim qiraje prej 1500 Euro.
Për ti parë ambientet nga afër, na kontaktoni në cdo moment.