Ambiet komercial per shitje ne Bllok - Homeland.al
257.500
Property size icon Sipërfaqja e pronës 120
Property structure icon Struktura: - Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi: Bosh
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner

Ambiet komercial per shitje ne Bllok

Për Shitje
November 25, 2020
230
ID: 946
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: -
Property bathroom icon Tualet/e 1
Property size icon Sipërfaqja e pronës 120m²
Property floor icon Kati: 0
Property total floors icon Totali i kateve:
Property year built icon Viti i ndërtimit:
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner
Property accommodation icon Arredimi: Bosh
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit -
Property parking icon Parkim: -
Property distance from center icon Nga qendra: 10min
Property publication date Data e publikimit: November 25, 2020
Property area size icon Sipërfaqe trualli: -m²
Property garages icon Garazh: -
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: -m²
Property additional space icon Hapësira të tjera: -
Karakteristika
Ashensor
Ballkon
Banak mermeri
Dhomë garderobë
Fushë tenisi
Kondicioner
Kuzhinë Moderne
Lavanderi
Lavastovilje
Lavatriҫe
Lejohen kafshë shtëpiake
Parking
Pishinë
Pjatalarëse
Qendër fitnesi
Spa
Wi Fi
Vendndodhja
Adresa e plotë: Bllok,Tirane,Shqiperi
Zona: Bllok
Kodi ZIP 1001
Shteti: AL
Përshkrimi

Shitet ambient komercial buzë rruge në Bllok.
Sipërfaqja e përgjithshme është 190m².
Vendodhja është mjaft e favorshme,pasi ka qarkullim të madh si në njerëz dhe në makina,me ndërtesa dhe biznese të shumta.
Për më tepër ju keni favorin që mund ta blini per investim pasi aktualisht është e dhënë me qira mujore 1mil/Lekë në muaj.
Gjithashtu ambienti komercial ka dokumentacion të rregullt.
Cmimi i shitjes është 257 500 Euro.
Nëse dëshironi ta vizitoni pronën, na kontaktoni në të dhënat e mësipërme.