Ambjent banimi ose zyre per qira,rruga Muhamet Gjollesha,Tirane - Homeland.al
250
Property size icon Sipërfaqja e pronës 40
Property structure icon Struktura: 1 Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi: Totalisht i mobiluar
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: -

Ambjent banimi ose zyre per qira,rruga Muhamet Gjollesha,Tirane

Për Qira
December 01, 2020
85
ID: 948
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: 1
Property bathroom icon Tualet/e 1
Property size icon Sipërfaqja e pronës 40m²
Property floor icon Kati: 2
Property total floors icon Totali i kateve: 5
Property year built icon Viti i ndërtimit: 1980
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: -
Property accommodation icon Arredimi: Totalisht i mobiluar
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit -
Property parking icon Parkim: -
Property distance from center icon Nga qendra: 8min
Property publication date Data e publikimit: December 01, 2020
Property area size icon Sipërfaqe trualli: -m²
Property garages icon Garazh: -
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: -m²
Property additional space icon Hapësira të tjera: -
Karakteristika
Ashensor
Ballkon
Banak mermeri
Dhomë garderobë
Fushë tenisi
Kondicioner
Kuzhinë Moderne
Lavanderi
Lavatriҫe
Lejohen kafshë shtëpiake
Parking
Pishinë
Pjatalarëse
Qendër fitnesi
Spa
Wi Fi
Vendndodhja
Adresa e plotë: Rruga Muhamet Gjollesha,Tirane
Zona: Rruga Muhamet Gjollesha
Kodi ZIP 1001
Shteti: AL
Përshkrimi

Jepet apartament me qira ne rrugën Muhamet Gjollesha në pallat të vjetër.
Apartamenti ndohet në katin e dytë të një pallati ekzistues 5 katësh.
Organizohet ne dhomë paradhomë dhe është totalisht i rikonstruktuar dhe mobliuar në mënyrë tepër komode.
Ambjenti jepet për qira si zyrë me cmim 300 Euro në Muaj ose për banim sikurse është e mobiluar aktualisht,250 Euro në muaj.