Ambjent biznesi per qira tek Pazari i Ri - Homeland.al
1.000
Property size icon Sipërfaqja e pronës 234
Property structure icon Struktura: - Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi: Bosh
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner/Aspirim

Ambjent biznesi per qira tek Pazari i Ri

Për Qira
November 24, 2020
59
ID: 944
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: -
Property bathroom icon Tualet/e 2
Property size icon Sipërfaqja e pronës 234m²
Property floor icon Kati: 0
Property total floors icon Totali i kateve:
Property year built icon Viti i ndërtimit: 2000
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner/Aspirim
Property accommodation icon Arredimi: Bosh
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit -
Property parking icon Parkim: -
Property distance from center icon Nga qendra: 6min
Property publication date Data e publikimit: November 24, 2020
Property area size icon Sipërfaqe trualli: -m²
Property garages icon Garazh: -
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: -m²
Property additional space icon Hapësira të tjera: -
Karakteristika
Ashensor
Ballkon
Banak mermeri
Dhomë garderobë
Fushë tenisi
Kondicioner
Kuzhinë Moderne
Lavanderi
Lavatriҫe
Lejohen kafshë shtëpiake
Parking
Pishinë
Pjatalarëse
Qendër fitnesi
Spa
Wi Fi
Vendndodhja
Adresa e plotë: Rruga Qemal Stafa,Tirane,Shqiperi
Zona: Pazari i Ri
Kodi ZIP 1001
Shteti: AL
Përshkrimi

Jepet me qira ambient biznesi me sipërfaqe 234m2 tek Pazari i Ri.
Ambienti ndodhet buzë rrugë dhe organizohet ne dy hapesira 30m2
dhe nje hapesire 200m2 dhe dy tualete.
Vlera e qirasë mujore është 1000 Euro.Mund të përshtatet për biznese të ndryshme shërbimi si palester,qender estetike etj.
Ambienti është I investuar,I shtruar I gjithi me pllaka cilësore.Tavani është me punim gipsi.
Ngrohja e ambientit bëhet me kondicioner. Zona ku ndodhet ambjenti favorizon cdo lloj aktiviteti.
Për një vizitë në pronë, na kontaktoni në cdo moment.