Ambjent biznezi per qira tek rruga Petro Nini Luarasi - Homeland.al
2.000
Property size icon Sipërfaqja e pronës 200
Property structure icon Struktura: - Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi: Bosh
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner

Ambjent biznezi per qira tek rruga Petro Nini Luarasi

Për Qira
November 24, 2020
57
ID: 943
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: -
Property bathroom icon Tualet/e 1
Property size icon Sipërfaqja e pronës 200m²
Property floor icon Kati: 0
Property total floors icon Totali i kateve: 5
Property year built icon Viti i ndërtimit: 1990
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner
Property accommodation icon Arredimi: Bosh
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit -
Property parking icon Parkim: Po
Property distance from center icon Nga qendra: 10min
Property publication date Data e publikimit: November 24, 2020
Property area size icon Sipërfaqe trualli: -m²
Property garages icon Garazh: -
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: -m²
Property additional space icon Hapësira të tjera: -
Karakteristika
Ashensor
Ballkon
Banak mermeri
Dhomë garderobë
Fushë tenisi
Kondicioner
Kuzhinë Moderne
Lavanderi
Lavatriҫe
Lejohen kafshë shtëpiake
Parking
Pishinë
Pjatalarëse
Qendër fitnesi
Spa
Wi Fi
Vendndodhja
Adresa e plotë: Rruga Petro Nini Luarasi,Tirane
Zona: Rruga Petro Nini Luarasi
Kodi ZIP 1001
Shteti: AL
Përshkrimi

Jepet me qira ambient biznesi me sipërfaqe të brendshme 135m2 + 65 m2 sipërfaqe të jashtme.
Ambienti ndodhet buzë rrugë dhe ndahet në 3 hapësira,njëra prej të cilave është open space dhe një tualet.
Vlera e qirasë mujore është 2000 Euro Net.Mund të përshtatet për biznese të ndryshme shërbimi si qendër estetike,zyra IT etj.
Ambienti është I investuar,I shtruar I gjithi me pllaka cilësore.Tavani është me punim gipsi.
Ngrohja e ambientit bëhet me kondicioner. Zona ku ndodhet ambjenti favorizon cdo lloj aktiviteti.
Për një vizitë në pronë, na kontaktoni në cdo moment.