1.500
Property size icon Sipërfaqja e pronës 300
Property structure icon Struktura: - Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi: -
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: -

Ambjent Komercial per qira tek Rruga 5 Maji

Për Qira
July 08, 2020
117
ID: 828
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: -
Property bathroom icon Tualet/e -
Property size icon Sipërfaqja e pronës 300m²
Property floor icon Kati: 2
Property total floors icon Totali i kateve: -
Property year built icon Viti i ndërtimit: 1998
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: -
Property accommodation icon Arredimi: -
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit -
Property parking icon Parkim: Po
Property distance from center icon Nga qendra: 20 min
Property publication date Data e publikimit: July 08, 2020
Property area size icon Sipërfaqe trualli: -m²
Property garages icon Garazh: -
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: -m²
Property additional space icon Hapësira të tjera: -
Karakteristika
Ashensor
Ballkon
Banak mermeri
Dhomë garderobë
Fushë tenisi
Kondicioner
Kuzhinë Moderne
Lavanderi
Lavatriҫe
Lejohen kafshë shtëpiake
Parking
Pishinë
Pjatalarëse
Qendër fitnesi
Spa
Wi Fi
Vendndodhja
Adresa e plotë: Rruga 5 Maji, Tirane, Shqiperi
Zona: 5 Maji
Kodi ZIP 1001
Shteti: AL
Përshkrimi

Jepet me qira ambient komercial në rrugën 5 maji.
Ambienti ndodhet në katin e 2-të.
Sipërfaqja totale është 300 m² dhe ka ndarje gipsi, pra mund të behët një open space i vetëm dhe mund ta shfrytëzoni si të dëshironi.
Ambjeni survejohet me kamera.
Cmimi i qirasë është 1500 euro në muaj.