Ambjente komerciale tek rruga Jordan Misja,Tirane - Homeland.al
12€/m²
Property size icon Sipërfaqja e pronës 700
Property structure icon Struktura: - Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi: Bosh
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: -

Ambjente komerciale tek rruga Jordan Misja,Tirane

Për Qira
December 16, 2020
84
ID: 960
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: -
Property bathroom icon Tualet/e -
Property size icon Sipërfaqja e pronës 700m²
Property floor icon Kati: 2
Property total floors icon Totali i kateve: -
Property year built icon Viti i ndërtimit: 2019
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: -
Property accommodation icon Arredimi: Bosh
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit -
Property parking icon Parkim: Po
Property distance from center icon Nga qendra: 8min
Property publication date Data e publikimit: December 16, 2020
Property area size icon Sipërfaqe trualli: -m²
Property garages icon Garazh: -
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: -m²
Property additional space icon Hapësira të tjera: -
Karakteristika
Ashensor
Ballkon
Banak mermeri
Dhomë garderobë
Fushë tenisi
Kondicioner
Kuzhinë Moderne
Lavanderi
Lavatriҫe
Lejohen kafshë shtëpiake
Parking
Pishinë
Pjatalarëse
Qendër fitnesi
Spa
Wi Fi
Vendndodhja
Adresa e plotë: Rruga Jordan Misja.Tirane,Shqiperi
Zona: Rruga Jordan Misja
Kodi ZIP 1001
Shteti: AL
Përshkrimi

Ambiente komerciale per Qira.
Objekti në të cilin ndodhen ambientet është një ndërtim i vitit të fundit, ndodhur në rrugën “Jordan Misja”,
i realizuar me konstruksion me mure mbajtës dhe ndarës tulle të plotë, me trashësi 25 cm.
Objekti ka 2 kate parkimi nëntokë të cilat funksionojnë si ambjente parkimi, kati përdhe dhe I parë.
Ambjentet kanë sipërfaqe 144m2,700m2 dhe 153m2.
Zona në të cilën ndodhen ambientet është një zonë rezidenciale, komerciale, administrative dhe sociale.
Infrastuktura e zonës është e plotë, në rrugë kryesore të shtruara me asfalt dhe pajisur me trotuar dhe ndriçim rrugor.
Ambientet ndodhen në katin e dytë të njësive të shërbimit të ketij objekti.
Hyrja e pronës realizohet nga ana perëndimore dhe ngjitja në njësitë e katit të dytë realizohet nëpërmjet shkallëve vetëm për njësitë e këtij kati.
Orientimi I pronave është nga lindja.Një mundësi perfekte për tu shfrutëzuar si call center.
Cmimi i qirasë është me 12 euro m2 i pa diskutushëm.
Për më shumë informacion mos hezitoni të na kontaktoni.