Apartament 1+1, 300 Euro me qera tek Liqeni i Thate - Homeland.al
300
Property size icon Sipërfaqja e pronës 65
Property structure icon Struktura: 1 Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi: Totalisht i mobiluar
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner

Apartament 1+1, 300 Euro me qera tek Liqeni i Thate

Për Qira
September 04, 2020
98
ID: 888
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: 1
Property bathroom icon Tualet/e 1
Property size icon Sipërfaqja e pronës 65m²
Property floor icon Kati: 2
Property total floors icon Totali i kateve: 5
Property year built icon Viti i ndërtimit: 2010
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner
Property accommodation icon Arredimi: Totalisht i mobiluar
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit -
Property parking icon Parkim: Po
Property distance from center icon Nga qendra: 10min
Property publication date Data e publikimit: September 04, 2020
Property area size icon Sipërfaqe trualli: -m²
Property garages icon Garazh: -
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: -m²
Property additional space icon Hapësira të tjera: -
Karakteristika
Ashensor
Ballkon
Banak mermeri
Dhomë garderobë
Fushë tenisi
Kondicioner
Kuzhinë Moderne
Lavanderi
Lavatriҫe
Lejohen kafshë shtëpiake
Parking
Pishinë
Pjatalarëse
Qendër fitnesi
Spa
Wi Fi
Vendndodhja
Adresa e plotë: Liqeni i Thate,Tirane,Shqiperi
Zona: Liqeni i Thate
Kodi ZIP 1001
Shteti: AL
Përshkrimi

Ne katin e dytë të një pallati të ri me ashensor tek Liqeni i Thatë, jepet me qira apartament 1+1.
Apartamenti është I mobiluar sic mund te shihet ne foto.
Organizohet ne ambjentin e ndenjies se bashku me kuzhinën e gatimit,një dhomë gjumi,një tualet dhe një ballkon të mbyllur.
Ndodhet në një zonë të qetë dhe tepër të preferuar me shumë facilitate pranë si:supermarket,bare,restorante,farmaci etj. që të ofrojnë një jetesë komode.
Apartamenti ndodhet shumë pranë liqenit artificial ku mund të shijoni një ecje apo vrapim në mes të gjelberimit dhe ajrit të pastër të këtij parku.
Gjithashtu ka akses direkt me transportin publik.
Cmimi i qirasë mujore është 300 Euro.
Për ta parë apartamentin, na kontaktoni në cdo moment!