Apartament 1+1 dhe garsoniere per shitje ne Golem,Durres - Homeland.al
16.000
Property size icon Sipërfaqja e pronës 40.6
Property structure icon Struktura: 1 Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi: Bosh
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner

Apartament 1+1 dhe garsoniere per shitje ne Golem,Durres

Për Shitje
March 17, 2021
153
ID: 1028
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: 1
Property bathroom icon Tualet/e 1
Property size icon Sipërfaqja e pronës 40.6m²
Property floor icon Kati: 3
Property total floors icon Totali i kateve: 5
Property year built icon Viti i ndërtimit: 2008
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner
Property accommodation icon Arredimi: Bosh
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit -
Property parking icon Parkim: -
Property distance from center icon Nga qendra:
Property publication date Data e publikimit: March 17, 2021
Property area size icon Sipërfaqe trualli: -m²
Property garages icon Garazh: -
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: -m²
Property additional space icon Hapësira të tjera: -
Karakteristika
Ashensor
Ballkon
Banak mermeri
Dhomë garderobë
Fushë tenisi
Kondicioner
Kuzhinë Moderne
Lavanderi
Lavatriҫe
Lejohen kafshë shtëpiake
Parking
Pishinë
Pjatalarëse
Qendër fitnesi
Spa
Wi Fi
Vendndodhja
Adresa e plotë: Golem,Durres
Zona: Golem
Kodi ZIP 2504
Shteti: AL
Përshkrimi

Në një zonë mjaft të qetë, shumë pranë me detin shitet apartament 1+1 me sipërfaqe 62.3m2 dhe apartament tip garsoniere me një sipërfaqe 40.6m2.
Apartamenti 1+1 është i organizuar në një dhomë ndenjeje, kuzhinë e dhomë gjumi, një tualet dhe një ballkon të bollshëm me orientim jug.
Apartamentet ndodhen në katin e tretë të një ndërtese 5 katëshe,
të cilat por mund të bashkohen në një apartament të vetëm 3+2.
Janë të pajisur me kondicioner,muret perimetrale janë dopio me shtresë pambuku mineral mes tyre.
Ambientet kanë ndricim natyral pajisur me dritare plastike me dopio xham dhe me hapje antaribald dhe shiten bosh.
Apartamentet janë pjesë e një kompleksi i cili ofron pishinën dhe shërbime brenda kompleksit.
Prona është e pajisur me dokumentacion të rregullt hipotekor.
Apartamenti 1+1 SHITET VETEM PER 36.000 Euro kurse garsonieria ka cmim 16.000 Euro.
Për një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni në cdo moment.