Apartament 1+1 me cmim 25.000Leke per qira ne Bllok - Homeland.al
200
Property size icon Sipërfaqja e pronës 58
Property structure icon Struktura: 1 Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi: Bosh
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: -

Apartament 1+1 me cmim 25.000Leke per qira ne Bllok

Të shitura/Të dhëna me qira
March 25, 2021
122
ID: 1037
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: 1
Property bathroom icon Tualet/e 1
Property size icon Sipërfaqja e pronës 58m²
Property floor icon Kati: 4
Property total floors icon Totali i kateve:
Property year built icon Viti i ndërtimit: 1990
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: -
Property accommodation icon Arredimi: Bosh
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit -
Property parking icon Parkim: -
Property distance from center icon Nga qendra: 10min
Property publication date Data e publikimit: March 25, 2021
Property area size icon Sipërfaqe trualli: -m²
Property garages icon Garazh: -
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: -m²
Property additional space icon Hapësira të tjera: -
Karakteristika
Ashensor
Ballkon
Banak mermeri
Dhomë garderobë
Fushë tenisi
Kondicioner
Kuzhinë Moderne
Lavanderi
Lavatriҫe
Lejohen kafshë shtëpiake
Parking
Pishinë
Pjatalarëse
Qendër fitnesi
Spa
Wi Fi
Vendndodhja
Adresa e plotë: Rruga Margarita Tutulani,Bllok,Tirane
Zona: Bllok
Kodi ZIP 1001
Shteti: AL
Përshkrimi

Në super vend,në bllok,apartament 1+1 me qira me sipërfaqe 58m².
Pozicioni i apartamentit është shumë i favorshëm pasi lagja ofron qetësi maksimale,
por nga ana tjetër distanca nga Sheshi Wilson apo Blloku është vetem 5 minuta në këmbë.
Apartamenti ndodhet në katin e 4 të një pallati të vjetër të kësaj lagje.
Organizohet në një korridor që bën shpërndarjen
nëpër ambiente prej të cilave; tualeti me dritare, ambienti i gatimit,
1 dhomë gjumi dhe dhoma e ndenjës ku ndodhet edhe ballkoni. Apartamenti është i shtruar i gjithi me pllaka.
Cmimi i qirasë mujore është 25 000 All dhe jepet bosh.
Për ta vizituar pronën, mos hezitoni të na kontaktoni në cdo moment.