Apartament 1+1 me qira pranë stadiumit Dinamo. - Homeland.al
Property size icon Sipërfaqja e pronës m2
Property structure icon Struktura: Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi:
Property heating icon Sistemi i ngrohjes:

Apartament 1+1 me qira pranë stadiumit Dinamo.

Për Qira
ID:
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi:
Property bathroom icon Tualet/e
Property size icon Sipërfaqja e pronës m2
Property floor icon Kati:
Property total floors icon Totali i kateve:
Property year built icon Viti i ndërtimit:
Property heating icon Sistemi i ngrohjes:
Property accommodation icon Arredimi:
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit
Property parking icon Parkim:
Property distance from center icon Nga qendra:
Property publication date Data e publikimit:
Property area size icon Sipërfaqe trualli: m2
Property garages icon Garazh:
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: m2
Property additional space icon Hapësira të tjera:
Karakteristika
Vendndodhja
Adresa e plotë:
Zona:
Kodi ZIP
Shteti:
Përshkrimi

Ky apartament me qira, i mrekullueshëm, ndodhet në një super zonë të Tiranës, tek stadiumi “Dinamo”.
Apartamenti është 1+1 në katin e 2-të të një pallati të ri.
Ka një sallon të madh pritje, një kuzhinë gatimi, një tualet dhe një dhomë gjumi.
Prona disponon certificatë pronesie. Apartamenti ndodhet në një zonë shumë të mirë dhe të preferuar nga njerëzit. Shumë pranë ka liqenin e Tiranës, ku mund të shfrytëzoni pasditet tuaja për shëtitje apo për sporte të ndryshme. Ka supermarkete rreth e rrotull, restorante, dyqane dhe shumë facilitete të tjera.

Taget mbi pronën