Apartament 1+1 me qira tek rruga e Elbasanit. - Homeland.al
470
Property size icon Sipërfaqja e pronës 60m2
Property structure icon Struktura: 1 Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi: I mobiluar
Property heating icon Sistemi i ngrohjes:

Apartament 1+1 me qira tek rruga e Elbasanit.

Për Qira
30
ID:
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: 1
Property bathroom icon Tualet/e 1
Property size icon Sipërfaqja e pronës 60m2
Property floor icon Kati: 2
Property total floors icon Totali i kateve:
Property year built icon Viti i ndërtimit:
Property heating icon Sistemi i ngrohjes:
Property accommodation icon Arredimi: I mobiluar
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit
Property parking icon Parkim:
Property distance from center icon Nga qendra:
Property publication date Data e publikimit:
Property area size icon Sipërfaqe trualli: m2
Property garages icon Garazh:
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: m2
Property additional space icon Hapësira të tjera:
Karakteristika
Ashensor
Ballkon
Banak mermeri
Dhomë garderobë
Fushë tenisi
Kondicioner
Kuzhinë Moderne
Lavanderi
Lavastovilje
Lavatriҫe
Lejohen kafshë shtëpiake
Parking
Pishinë
Pjatalarëse
Qendër fitnesi
Spa
Wi Fi
Vendndodhja
Adresa e plotë:
Zona:
Kodi ZIP
Shteti: AL
Përshkrimi

Jepet me qira aprtament 1+1 tek rruga e Elbasanit.
Apartamenti ndodhet në një pallat ekzistues në katin e dytë, buzë rruge. Organizohet në 1 dhomë gjumi, 1 dhomë ndenje + kuzhinë, 1 tualet dhe 1 ballkon.
Apartamenti është i mobiluar në menyre bashkëkohore dhe ndohet në një ndër zonat më të preferuara të Tiranës.
Për më shumë detaje na kontaktoni.

Taget mbi pronën