Apartament 1+1 me qira tek Stadiumi Dinamo. - Homeland.al
430
Property size icon Sipërfaqja e pronës m2
Property structure icon Struktura: 1 Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi: I mobiluar
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner

Apartament 1+1 me qira tek Stadiumi Dinamo.

Për Qira
52
ID:
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: 1
Property bathroom icon Tualet/e 1
Property size icon Sipërfaqja e pronës m2
Property floor icon Kati: 1
Property total floors icon Totali i kateve: 5
Property year built icon Viti i ndërtimit:
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner
Property accommodation icon Arredimi: I mobiluar
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit
Property parking icon Parkim:
Property distance from center icon Nga qendra:
Property publication date Data e publikimit:
Property area size icon Sipërfaqe trualli: m2
Property garages icon Garazh:
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: m2
Property additional space icon Hapësira të tjera:
Karakteristika
Ashensor
Ballkon
Banak mermeri
Dhomë garderobë
Fushë tenisi
Kondicioner
Kuzhinë Moderne
Lavanderi
Lavastovilje
Lavatriҫe
Lejohen kafshë shtëpiake
Parking
Pishinë
Pjatalarëse
Qendër fitnesi
Spa
Wi Fi
Vendndodhja
Adresa e plotë:
Zona:
Kodi ZIP
Shteti: AL
Përshkrimi

Apartament 1+1 me qira tek Stadiumi Dinamo, një nga zonat më të kërkuara të Tiranës.
Ndodhet në një pallat ekzistues në katin e 1-rë dhe është totalisht i rinovuar duke filluar që në hyrje. Ambienti i brendshëm organizohet në 1 dhomë ndenje + kuzhinë, 1 dhomë gjumi dhe 1 tualet.
Apartamenti është i pajisur me kondicioner në çdo dhomë.
Për një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni.

Taget mbi pronën