Apartament 1+1 ne Fresk,Tirane - Homeland.al
45.000
Property size icon Sipërfaqja e pronës 74.8
Property structure icon Struktura: 1 Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi: Bosh
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Sistem Qendror

Apartament 1+1 ne Fresk,Tirane

Për Shitje
October 02, 2020
75
ID: 906
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: 1
Property bathroom icon Tualet/e 1
Property size icon Sipërfaqja e pronës 74.8m²
Property floor icon Kati: 2
Property total floors icon Totali i kateve: 5
Property year built icon Viti i ndërtimit: 2020
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Sistem Qendror
Property accommodation icon Arredimi: Bosh
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit -
Property parking icon Parkim: -
Property distance from center icon Nga qendra: 20min
Property publication date Data e publikimit: October 02, 2020
Property area size icon Sipërfaqe trualli: -m²
Property garages icon Garazh: -
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: -m²
Property additional space icon Hapësira të tjera: -
Karakteristika
Ashensor
Ballkon
Banak mermeri
Dhomë garderobë
Fushë tenisi
Kondicioner
Kuzhinë Moderne
Lavanderi
Lavatriҫe
Lejohen kafshë shtëpiake
Parking
Pishinë
Pjatalarëse
Qendër fitnesi
Spa
Wi Fi
Vendndodhja
Adresa e plotë: Fresk,Tirane,Shqiperi
Zona: Fresku
Kodi ZIP 1000
Shteti: AL
Përshkrimi

Apartament 1+1 për shitje, në një nga zonat më tërheqëse të Tiranës,pranë restorant Freskut.
Apartamenti ndodhet në katin e 2-të të banimit të një pallati në ndërtim dhe tepër cilësor.
Sipërfaqja totale e apartamentit është 74.8m2.
Organizohet në një koridor I cili të drejton drejt dhomës së ndenjies dhe dhomës së gjumit dhe një tualet.
Apartamenti ka nje kubaturë të rregullt dhe është akoma në ndërtim.
Shitet me një cmim prej 45 000 Euro.
Per me shume informacion ju lutem na kontaktoni në të dhënat më sipër.