Apartament 1+1 në shitje tek rruga Arkitekt Sinani - Homeland.al
55.000
Property size icon Sipërfaqja e pronës 53m2
Property structure icon Struktura: 1 Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi:
Property heating icon Sistemi i ngrohjes:

Apartament 1+1 në shitje tek rruga Arkitekt Sinani

Për Shitje
73
ID:
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: 1
Property bathroom icon Tualet/e 1
Property size icon Sipërfaqja e pronës 53m2
Property floor icon Kati: 4
Property total floors icon Totali i kateve:
Property year built icon Viti i ndërtimit:
Property heating icon Sistemi i ngrohjes:
Property accommodation icon Arredimi:
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit
Property parking icon Parkim:
Property distance from center icon Nga qendra:
Property publication date Data e publikimit:
Property area size icon Sipërfaqe trualli: m2
Property garages icon Garazh:
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: m2
Property additional space icon Hapësira të tjera:
Karakteristika
Ashensor
Ballkon
Banak mermeri
Dhomë garderobë
Fushë tenisi
Kondicioner
Kuzhinë Moderne
Lavanderi
Lavastovilje
Lavatriҫe
Lejohen kafshë shtëpiake
Parking
Pishinë
Pjatalarëse
Qendër fitnesi
Spa
Wi Fi
Vendndodhja
Adresa e plotë:
Zona:
Kodi ZIP
Shteti: AL
Përshkrimi

Apartament 1+1 në shitje pranë pasticeri Titos.
Apartamenti ndodhet në një pallat ekzistues në katin 4 por jo të fundit. Organizohet në një korridor që bën shpërndarjen në 1 dhomë gjumi, 1 tualet dhe 1 dhomë ndenje + kuzhinë. Gjithashtu ka një ballkon me orientim jug-lindje.
Për më shumë detaje ose një vizitë në pronë na kontaktoni.

Taget mbi pronën