Apartament 1+1 në shitje tek rruga Reshit Collaku - Homeland.al
Price not settled yet
Property size icon Sipërfaqja e pronës 82.2m2
Property structure icon Struktura: 1 Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi:
Property heating icon Sistemi i ngrohjes:

Apartament 1+1 në shitje tek rruga Reshit Collaku

Për Shitje
30
ID:
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: 1
Property bathroom icon Tualet/e 1
Property size icon Sipërfaqja e pronës 82.2m2
Property floor icon Kati: 3
Property total floors icon Totali i kateve:
Property year built icon Viti i ndërtimit:
Property heating icon Sistemi i ngrohjes:
Property accommodation icon Arredimi:
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit
Property parking icon Parkim:
Property distance from center icon Nga qendra:
Property publication date Data e publikimit:
Property area size icon Sipërfaqe trualli: m2
Property garages icon Garazh:
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: m2
Property additional space icon Hapësira të tjera:
Karakteristika
Vendndodhja
Adresa e plotë:
Zona:
Kodi ZIP
Shteti: AL
Përshkrimi

Apartament 1+1 në shitje tek një ndër rezidencat më të reja, Scanderbeg Residence. Zonë ideale për banim dhe zhvillim biznesi!
Sipërfaqe totale prej 82.2 m2 nga ku 68.7 m2 është sipërfaqe neto.
Për më shumë detaje na kontaktoni.

Taget mbi pronën