Apartament 1+1 per Qira ne Bllok 350Euro,Tirane - Homeland.al
350
Property size icon Sipërfaqja e pronës 65
Property structure icon Struktura: 1 Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi: Totalisht i mobiluar
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner

Apartament 1+1 per Qira ne Bllok 350Euro,Tirane

Për Qira
February 22, 2021
209
ID: 1012
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: 1
Property bathroom icon Tualet/e 1
Property size icon Sipërfaqja e pronës 65m²
Property floor icon Kati: 5
Property total floors icon Totali i kateve: 5
Property year built icon Viti i ndërtimit: 1970
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner
Property accommodation icon Arredimi: Totalisht i mobiluar
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit -
Property parking icon Parkim: -
Property distance from center icon Nga qendra: 10min
Property publication date Data e publikimit: February 22, 2021
Property area size icon Sipërfaqe trualli: -m²
Property garages icon Garazh: -
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: -m²
Property additional space icon Hapësira të tjera: -
Karakteristika
Ashensor
Ballkon
Banak mermeri
Dhomë garderobë
Fushë tenisi
Kondicioner
Kuzhinë Moderne
Lavanderi
Lavastovilje
Lavatriҫe
Lejohen kafshë shtëpiake
Parking
Pishinë
Pjatalarëse
Qendër fitnesi
Spa
Wi Fi
Vendndodhja
Adresa e plotë: Bllok,Tirane,Shqiperi
Zona: Bllok
Kodi ZIP 1001
Shteti: AL
Përshkrimi

Në katin e pestë të një pallati të vjetër 5 katësh, jepet me qira hyrje 1+1 me sipërfaqe 65m2.
Prona organizohet në një sallon ndenjie me kuzhinën e gatimit, një dhomë gjumi, tualet dhe një ballkon.
Ndodhet në një nga zonat më të prëferuara,bllok.
Rreth e rrotull keni gjithcka të nevojshme pranë për një përditshmëri sa më komode.
Apartamenti është plot dritë gjatë gjithë ditës, në cdo hapësirë të tij.
Cmimi I qirasë eshte 350 Euro.
Për ta parë nga afër, na kontaktoni në cdo moment.