Apartament 1+1 per Qira ne Bllok - Homeland.al
450
Property size icon Sipërfaqja e pronës 93
Property structure icon Struktura: 1 Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi: Totalisht i mobiluar
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner

Apartament 1+1 per Qira ne Bllok

Të shitura/Të dhëna me qira
June 24, 2021
58
ID: 1130
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: 1
Property bathroom icon Tualet/e 1
Property size icon Sipërfaqja e pronës 93m²
Property floor icon Kati: 4
Property total floors icon Totali i kateve: 10
Property year built icon Viti i ndërtimit: 2000
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner
Property accommodation icon Arredimi: Totalisht i mobiluar
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit -
Property parking icon Parkim: -
Property distance from center icon Nga qendra: 10min
Property publication date Data e publikimit: June 24, 2021
Property area size icon Sipërfaqe trualli: -m²
Property garages icon Garazh: -
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: -m²
Property additional space icon Hapësira të tjera: -
Karakteristika
Ashensor
Ballkon
Banak mermeri
Dhomë garderobë
Fushë tenisi
Kondicioner
Kuzhinë Moderne
Lavanderi
Lavastovilje
Lavatriҫe
Lejohen kafshë shtëpiake
Parking
Pishinë
Pjatalarëse
Qendër fitnesi
Spa
Wi Fi
Vendndodhja
Adresa e plotë: Bllok,Tirane,Shqiperi
Zona: Bllok
Kodi ZIP 1001
Shteti: AL
Përshkrimi

Jepet me qira apartament 1+1,në katin e 4-rt në zonën e bllokut.
Apartamenti ka sipërfaqe 93m2 dhe organizohet në një sallon ndenjie bashkë
me ambjentin e gatimit,një dhomë gjumi,një tualet dhe një ballkon.
Ndodhet në zonë mjaft të preferuar dhe të zhvilluar njëkohësisht.
Rreth e rrotull keni gjithcka të nevojshme pranë për një përditshmëri sa më komode.
Apartamenti është plot dritë natyrale gjatë gjithë ditës, në cdo hapësirë të tij.
Cmimi i qirasë është 450 Euro.
Për ta parë nga afër, na kontaktoni në cdo moment.