Apartament 1+1 per qira ne Bllok - Homeland.al
40.000Leke
Property size icon Sipërfaqja e pronës 83
Property structure icon Struktura: 1 Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi: Totalisht i mobiluar
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: -

Apartament 1+1 per qira ne Bllok

Për Qira
May 07, 2021
67
ID: 1082
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: 1
Property bathroom icon Tualet/e 1
Property size icon Sipërfaqja e pronës 83m²
Property floor icon Kati: 2
Property total floors icon Totali i kateve: 5
Property year built icon Viti i ndërtimit: 1990
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: -
Property accommodation icon Arredimi: Totalisht i mobiluar
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit -
Property parking icon Parkim: -
Property distance from center icon Nga qendra: 8min
Property publication date Data e publikimit: May 07, 2021
Property area size icon Sipërfaqe trualli: -m²
Property garages icon Garazh: -
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: -m²
Property additional space icon Hapësira të tjera: -
Karakteristika
Ashensor
Ballkon
Banak mermeri
Dhomë garderobë
Fushë tenisi
Kondicioner
Kuzhinë Moderne
Lavanderi
Lavastovilje
Lavatriҫe
Lejohen kafshë shtëpiake
Parking
Pishinë
Pjatalarëse
Qendër fitnesi
Spa
Wi Fi
Vendndodhja
Adresa e plotë: Sheshi Wilson,Tirane,Shqiperi
Zona: Bllok
Kodi ZIP 1001
Shteti: AL
Përshkrimi

Shumë pranë sheshit Wilson në bllok jepet apartament 1+1 me qira me sipërfaqe 83m².
Apartamenti ndodhet në katin e 2 të një pallati të vjetër.
Organizohet në një korridor që bën shpërndarjen nëpër ambientet e tjera.
Apartamenti organizohet në një tualet me dritare, ambient gatimi,
një dhomë gjumi,dhomë ndenjeje dhe një ballkon.
Cmimi i qirasë mujore është 40.000 Leke.
Për ta vizituar pronën, mos hezitoni të na kontaktoni në cdo moment.