Apartament 1+1 per Qira ne Don Bosko - Homeland.al
300
Property size icon Sipërfaqja e pronës 70
Property structure icon Struktura: 1 Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi: Totalisht e mobiluar
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: -

Apartament 1+1 per Qira ne Don Bosko

Për Qira
January 08, 2021
36
ID: 970
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: 1
Property bathroom icon Tualet/e 1
Property size icon Sipërfaqja e pronës 70m²
Property floor icon Kati: 5
Property total floors icon Totali i kateve: 10
Property year built icon Viti i ndërtimit: 2019
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: -
Property accommodation icon Arredimi: Totalisht e mobiluar
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit -
Property parking icon Parkim: -
Property distance from center icon Nga qendra: 10min
Property publication date Data e publikimit: January 08, 2021
Property area size icon Sipërfaqe trualli: -m²
Property garages icon Garazh: -
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: -m²
Property additional space icon Hapësira të tjera: -
Karakteristika
Ashensor
Ballkon
Banak mermeri
Dhomë garderobë
Fushë tenisi
Kondicioner
Kuzhinë Moderne
Lavanderi
Lavatriҫe
Lejohen kafshë shtëpiake
Parking
Pishinë
Pjatalarëse
Qendër fitnesi
Spa
Wi Fi
Vendndodhja
Adresa e plotë: Don Bosko,Tirane,Shqiperi
Zona: Don Bosko
Kodi ZIP 1001
Shteti: AL
Përshkrimi

Jepet me qera apartament 1+1 në Don Bosko.
Apartamenti ndodhet në kat të 5-të, me sipërfaqe 70m2.
Eshtë i organizuar në 1 dhomë gjumi,1 dhomë ndenjie me ambientin e gatimit, 1 tualet dhe nje ballkon.
Apartamenti është totalisht i mobiluar me gjithcka të nevojshme me plot hapësirë dhe dritë.
Dyshemeja është e shtruar e gjitha me pllaka.
Pallati është cilësor I ri me ashensor.
Aksesimi është i kollajtë dhe zona është një zonë tepër e mirë.
Për më shumë detaje dhe një vizitë në pronë na kontaktoni!