Apartament 2+1 per Qira ne Durres - Homeland.al
250
Property size icon Sipërfaqja e pronës 65
Property structure icon Struktura: 2 Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi: Bosh
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner

Apartament 2+1 per Qira ne Durres

Për Qira
December 16, 2020
430
ID: 959
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: 2
Property bathroom icon Tualet/e 1
Property size icon Sipërfaqja e pronës 65m²
Property floor icon Kati: 0
Property total floors icon Totali i kateve: 5
Property year built icon Viti i ndërtimit: 1980
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner
Property accommodation icon Arredimi: Bosh
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit -
Property parking icon Parkim: -
Property distance from center icon Nga qendra: 8min
Property publication date Data e publikimit: December 16, 2020
Property area size icon Sipërfaqe trualli: -m²
Property garages icon Garazh: -
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: -m²
Property additional space icon Hapësira të tjera: -
Karakteristika
Ashensor
Ballkon
Banak mermeri
Dhomë garderobë
Fushë tenisi
Kondicioner
Kuzhinë Moderne
Lavanderi
Lavatriҫe
Lejohen kafshë shtëpiake
Parking
Pishinë
Pjatalarëse
Qendër fitnesi
Spa
Wi Fi
Vendndodhja
Adresa e plotë: Rruga Andon Naci,Durres,Shqiperi
Zona: Rruga Andon Naci
Kodi ZIP 2002
Shteti: AL
Përshkrimi

Apartament 2+1 për qira në katin 0 të një objekti të ndërtuar rreth viteve 1980 në rrugën “Andon Naci”,
shumë pranë Mazoleumit,në qytetin e Durrësit.
Godina është ndërtuar me sistem me mure mbajtëse.Fasada e godinës eshte e suvatuar dhe e lyer.
Të gjitha katet e godinës janë projektuar për banim.
Sheshpushimet janë shtruar me pllaka cimento.Kafazi i shkallëve ka ndricim artificial.
Prona ka sipërfaqe të regjistruar 65 m2.Apartamenti është i rikonstruktuar,
dyshemeja e pronës është e shtruar me parket laminat
dhe muret e brendeshme janë të suvatuar,patinuara dhe të lyera.
Tualeti është shtruar me pllaka majolike dhe është i pajisur me set hidrosanitar
me ndricim dhe ajrim natyral.

Fasada kryesore e pronës është nga rruga kryesore dhe ka ekspozim të mirë.
Dritaret që ndodhen me pamjen nga hyrja kryesore në objekt mund të kthehen në porta hyrëse në pronë
duke krijuar edhe një hyrje të pavarur nga godina dhe duke dhënë mundësinë e përshtatjes së saj si njësi
tregtare si:klinikë Dentare, zyrë Noteriale ,zyrë kontabilitetei etj.
Qiraja mujore është 250 Euro.
Për më shumë informacion mos hezitoni të na kontaktoni.