Apartament 1+1 per qira tek Kompleksi Panorama,Tirane - Homeland.al
300
Property size icon Sipërfaqja e pronës 65.8
Property structure icon Struktura: 1 Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi: Totalisht i mobiluar
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: -

Apartament 1+1 per qira tek Kompleksi Panorama,Tirane

Për Qira
December 02, 2020
253
ID: 952
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: 1
Property bathroom icon Tualet/e 1
Property size icon Sipërfaqja e pronës 65.8m²
Property floor icon Kati: 3
Property total floors icon Totali i kateve:
Property year built icon Viti i ndërtimit: 2014
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: -
Property accommodation icon Arredimi: Totalisht i mobiluar
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit -
Property parking icon Parkim: -
Property distance from center icon Nga qendra: 10min
Property publication date Data e publikimit: December 02, 2020
Property area size icon Sipërfaqe trualli: -m²
Property garages icon Garazh: -
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: -m²
Property additional space icon Hapësira të tjera: -
Karakteristika
Ashensor
Ballkon
Banak mermeri
Dhomë garderobë
Fushë tenisi
Kondicioner
Kuzhinë Moderne
Lavanderi
Lavatriҫe
Lejohen kafshë shtëpiake
Parking
Pishinë
Pjatalarëse
Qendër fitnesi
Spa
Wi Fi
Vendndodhja
Adresa e plotë: Rruga Asim Vokshi,Tirane,Shqiperi
Zona: Rruga Asim Vokshi
Kodi ZIP 1001
Shteti: AL
Përshkrimi

Në katin e 3-të të një pallati të ri,jepet me qera apartament 1+1 me sipërfaqe totale 65.8m².
Objekti në të cilin ndodhet prona është ndërtim i vitit 2014.
Apartamenti përbëhet nga një dhomë gjumi,1 ambjent ndenjeje bashke me ambjentin e gatimit dhe ngrënies, korridor, një tualet dhe 1 ballkon.
Në të gjitha ambientet dyshemeja është shtruar me pllaka gresi.
Dera kryesore është e blinduar, ndërsa dyert e ambienteve të brendshme janë tamburato.
Tualeti është i shtruar me pllaka dhe mure të veshrua me pllaka majolike si dhe pajisjet hidrosanitare .
Instalimet e rrjetit të brendshëm janë realizuar në mënyrë bashkëkohore.
Është totalisht i mobiluar ne menyre komode me plot hapësirë dhe rrethohet me dritë natyrale gjatë gjithë
kohës për shkak të orientimit jug që ka.
Gjithashtu ka pranë facilitete të tjera të nevojshme për një jetesë komode.
Për një vizitë në pronë na kontaktoni në cdo moment.