Apartament 1+1 per qira tek Liceu Artistik,Tirane - Homeland.al
600
Property size icon Sipërfaqja e pronës 70
Property structure icon Struktura: 1 Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi: Totalisht i mobiluar
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner

Apartament 1+1 per qira tek Liceu Artistik,Tirane

Për Qira
March 30, 2021
78
ID: 1045
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: 1
Property bathroom icon Tualet/e 1
Property size icon Sipërfaqja e pronës 70m²
Property floor icon Kati: 7
Property total floors icon Totali i kateve:
Property year built icon Viti i ndërtimit: 2006
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner
Property accommodation icon Arredimi: Totalisht i mobiluar
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit -
Property parking icon Parkim: -
Property distance from center icon Nga qendra: 7min
Property publication date Data e publikimit: March 30, 2021
Property area size icon Sipërfaqe trualli: -m²
Property garages icon Garazh: -
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: -m²
Property additional space icon Hapësira të tjera: -
Karakteristika
Ashensor
Ballkon
Banak mermeri
Dhomë garderobë
Fushë tenisi
Kondicioner
Kuzhinë Moderne
Lavanderi
Lavatriҫe
Lejohen kafshë shtëpiake
Parking
Pishinë
Pjatalarëse
Qendër fitnesi
Spa
Wi Fi
Vendndodhja
Adresa e plotë: Rruga e Elbasanit,Tirane,Shqiperi
Zona: Liceu Artistik
Kodi ZIP 1001
Shteti: AL
Përshkrimi

Në një nga zonat më të mira të Tiranës në katin e 7-të të një pallati tek Liceu Artistik
jepet me qira apartament 1+1.
Apartamenti është investuar së fundi dhe të gjitha pajisjet e nevojshme janë të reja.
Organizohet në 1 dhomë ndenje së bashku me kuzhinën dhe këndin e gatimit.
Po në këtë ambient ndodhet edhe ballkoni me orientimin jug.
Dhoma e gjumit është e bollshme, ka dritare që mundëson ndricimin natyral përgjatë ditës.
Pozicionimi i apartamentit ofron të gjitha facilitetet e nevojshme.
Cmimi i qirasë neto është 600Euro/Muaj
Pallati është i survejuar nga kamerat dhe sigurohet 24/7.
Për ta parë apartamentin nga afër mos hezitoni të na kontaktoni në cdo moment.