Apartament 1+1 per qira tek Rruga e Bogdaneve - Homeland.al
550
Property size icon Sipërfaqja e pronës 80
Property structure icon Struktura: 1 Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi: Totalisht i mobiluar
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner

Apartament 1+1 per qira tek Rruga e Bogdaneve

Për Qira
May 18, 2021
75
ID: 1102
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: 1
Property bathroom icon Tualet/e 1
Property size icon Sipërfaqja e pronës 80m²
Property floor icon Kati: 2
Property total floors icon Totali i kateve: 8
Property year built icon Viti i ndërtimit: 2010
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner
Property accommodation icon Arredimi: Totalisht i mobiluar
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit -
Property parking icon Parkim: -
Property distance from center icon Nga qendra: 5min
Property publication date Data e publikimit: May 18, 2021
Property area size icon Sipërfaqe trualli: -m²
Property garages icon Garazh: -
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: -m²
Property additional space icon Hapësira të tjera: -
Karakteristika
Ashensor
Ballkon
Banak mermeri
Dhomë garderobë
Fushë tenisi
Kondicioner
Kuzhinë Moderne
Lavanderi
Lavastovilje
Lavatriҫe
Lejohen kafshë shtëpiake
Parking
Pishinë
Pjatalarëse
Qendër fitnesi
Spa
Wi Fi
Vendndodhja
Adresa e plotë: Rryga e Bogdaneve,Tirane,Shqiperi
Zona: Rruga e Bogdaneve
Kodi ZIP 1001
Shteti: AL
Përshkrimi

Në katin e 2-të të një pallati të ri dhe mjaft cilësor, tek
rruga e Bogdanëve, jepet me qira një apartament 1+1.
Organizohet në një korridor të vogël i cili mundëson aksesin në ambientet e shtëpisë.
Ka një dhomë ndenje sëbashku me këndin e gatimit dhe atë të ngrenies.
Ky ambient ndricohet nga dielli pjesën më të madhe të ditës, pasi ka edhe një ballkon.
Dhoma e gjumit, e cila është matrimoniale, është mjaftueshem e bollshme dhe ndodhet dhe një ballkon.
Tualeti është i investuar dhe ka pllakë dushi.
Të gjitha ambientet e shtëpisë janë të shtruara me parket. Apartamenti ka lavatrice,
smart TV dhe kondicioner në të dyja dhomat.
Pajisjet janë të gjitha të reja dhe gjendet cdo gjë e nevojshme për një jetesë komode. Jepet plotësisht e mobiluar sic shihet në foto.
Godina ka dy ashensore dhe administrim perfekt të ambienteve të përbashkëta.
Zona është ndër më të preferuarat në Tiranë, me gjithcka të nevojshme pranë, duke përfshire dhe institucione arsimore për të gjitha grupmoshat.
Apartamenti është totalisht i mobiluar, ka ngrohje në dysheme dhe ka një vlerë qiraje mujore prej 550 Euro.
Për ta parë nga afër, na kontaktoni në cdo moment.