Apartament 1+1 per qira tek rruga Mine Peza prane prokurorise - Homeland.al
350
Property size icon Sipërfaqja e pronës 60
Property structure icon Struktura: 1 Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi: Totalisht i mobiluar
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner

Apartament 1+1 per qira tek rruga Mine Peza prane prokurorise

Për Qira
October 07, 2021
19
ID: 1202
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: 1
Property bathroom icon Tualet/e 1
Property size icon Sipërfaqja e pronës 60m²
Property floor icon Kati: 5
Property total floors icon Totali i kateve:
Property year built icon Viti i ndërtimit:
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner
Property accommodation icon Arredimi: Totalisht i mobiluar
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit -
Property parking icon Parkim: -
Property distance from center icon Nga qendra: 5min
Property publication date Data e publikimit: October 07, 2021
Property area size icon Sipërfaqe trualli: -m²
Property garages icon Garazh: -
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: -m²
Property additional space icon Hapësira të tjera: -
Karakteristika
Ashensor
Ballkon
Banak mermeri
Dhomë garderobë
Fushë tenisi
Kondicioner
Kuzhinë Moderne
Lavanderi
Lavastovilje
Lavatriҫe
Lejohen kafshë shtëpiake
Parking
Pishinë
Pjatalarëse
Qendër fitnesi
Spa
Wi Fi
Vendndodhja
Adresa e plotë: Rruga Mine Peza, Tirane, Shqiperi
Zona: Prane Prokurorise
Kodi ZIP 1001
Shteti: AL
Përshkrimi

Në katin e 5-të të një pallati te vjeter,jepet me qira apartament 1+1,i gjithi i mobiluar në mënyrë komode.
Organizohet në një sallon ndenjie me kuzhinën e gatimit, një dhome gjumi,
dhe një tualet me dritare.
Cdo dhomë ndricohet natyralisht gjatë gjithë ditës nga drita e diellit.
Sipërfaqja totale e apartamentit është 60m².
Për më tepër,apartamenti ndodhet pranë qendrës,zone e cila ofron shumë facilitete pranë.
Cmimi i qirasë mujore është 350 Euro.
Nëse dëshironi ta shihni apartamentin nga afër, na kontaktoni në cdo moment.