Apartament 1+1 per qira tek Shallvaret,Tirana - Homeland.al
470
Property size icon Sipërfaqja e pronës 87
Property structure icon Struktura: 1 Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi: Totalisht i mobiluar
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner

Apartament 1+1 per qira tek Shallvaret,Tirana

Për Qira
May 26, 2021
61
ID: 1109
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: 1
Property bathroom icon Tualet/e 1
Property size icon Sipërfaqja e pronës 87m²
Property floor icon Kati: 4
Property total floors icon Totali i kateve: 10
Property year built icon Viti i ndërtimit:
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner
Property accommodation icon Arredimi: Totalisht i mobiluar
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit -
Property parking icon Parkim: -
Property distance from center icon Nga qendra: -
Property publication date Data e publikimit: May 26, 2021
Property area size icon Sipërfaqe trualli: -m²
Property garages icon Garazh: -
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: -m²
Property additional space icon Hapësira të tjera: -
Karakteristika
Ashensor
Ballkon
Banak mermeri
Dhomë garderobë
Fushë tenisi
Kondicioner
Kuzhinë Moderne
Lavanderi
Lavastovilje
Lavatriҫe
Lejohen kafshë shtëpiake
Parking
Pishinë
Pjatalarëse
Qendër fitnesi
Spa
Wi Fi
Vendndodhja
Adresa e plotë: Rruga Brigada VIII,Tirane,Shqiperi
Zona: Shallvaret
Kodi ZIP 1001
Shteti: AL
Përshkrimi

Jepet me qera apartament 1+1 tek shallvaret,Tiranë.
Apartamenti ndodhet në katin e 4-rt, me sipërfaqe 79m².
Eshtë i organizuar në 1 dhomë gjumi,1 dhomë ndenjie me ambientin e gatimit, 1 tualet dhe 1 ballkon.
Apartamenti është totalisht i mobiluar me gjithcka të nevojshme dhe me plot hapësira.
Pallati është cilësor i ri me ashensor.
Aksesimi është i kollajtë dhe zona është shumë preferenciale duke qenë se është shumë pranë bllokut.
Lidhet shumë mirë me zonat e tjera të qytetit për shërbimin publik.
Cmimi i qirasë mujore është 470 Euro.
Për më shumë detaje dhe një vizitë në pronë na kontaktoni!