Apartament 1+1 per shitje ne Bllok - Homeland.al
99.000
Property size icon Sipërfaqja e pronës 44
Property structure icon Struktura: 1 Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi: Totalisht i mobiluar
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner

Apartament 1+1 per shitje ne Bllok

Të shitura/Të dhëna me qira
May 05, 2021
136
ID: 1079
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: 1
Property bathroom icon Tualet/e 1
Property size icon Sipërfaqja e pronës 44m²
Property floor icon Kati: 7
Property total floors icon Totali i kateve:
Property year built icon Viti i ndërtimit:
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner
Property accommodation icon Arredimi: Totalisht i mobiluar
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit -
Property parking icon Parkim: -
Property distance from center icon Nga qendra: 8min
Property publication date Data e publikimit: May 05, 2021
Property area size icon Sipërfaqe trualli: -m²
Property garages icon Garazh: -
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: -m²
Property additional space icon Hapësira të tjera: -
Karakteristika
Ashensor
Ballkon
Banak mermeri
Dhomë garderobë
Fushë tenisi
Kondicioner
Kuzhinë Moderne
Lavanderi
Lavastovilje
Lavatriҫe
Lejohen kafshë shtëpiake
Parking
Pishinë
Pjatalarëse
Qendër fitnesi
Spa
Wi Fi
Vendndodhja
Adresa e plotë: Rruga Sami Frasheri,Tirane,Shqiperi
Zona: Bllok
Kodi ZIP 1001
Shteti: AL
Përshkrimi

Shitet apartament 1+1 në Bllok.
Apartamenti ka një sipërfaqe prej 55m² (prej të cilave 44m² janë të regjistruara në certifikatë).
Organizohet në një dhomë gjumi,sallon ndenjie me ambient gatimi dhe një tualet.
Arredimi është tërësisht i ri, i një stili modern, minimalist.
Cdo dhomë është plot dritë.
Prona ka dokumentacion të rregullt hipotekor.
Për ta parë nga afër, na kontaktoni në cdo moment.