Apartament 1+1 për shitje në Don Bosko - Homeland.al
87.040
Property size icon Sipërfaqja e pronës 72.53m2
Property structure icon Struktura: 1 Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi:
Property heating icon Sistemi i ngrohjes:

Apartament 1+1 për shitje në Don Bosko

Për Shitje
11
ID:
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: 1
Property bathroom icon Tualet/e 1
Property size icon Sipërfaqja e pronës 72.53m2
Property floor icon Kati: 5
Property total floors icon Totali i kateve: 11
Property year built icon Viti i ndërtimit:
Property heating icon Sistemi i ngrohjes:
Property accommodation icon Arredimi:
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit
Property parking icon Parkim:
Property distance from center icon Nga qendra:
Property publication date Data e publikimit:
Property area size icon Sipërfaqe trualli: m2
Property garages icon Garazh:
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: m2
Property additional space icon Hapësira të tjera:
Karakteristika
Vendndodhja
Adresa e plotë:
Zona:
Kodi ZIP
Shteti: AL
Përshkrimi

Apartament 1+1 në shitje me sipërfaqe totale 72.53 m2. Ambienti ndodhet në një godinë të re dhe moderne banimi perballë kompleksit Vizion Plus, Don Bosko.
Organizohet në 1 korridor i cili bën shpërndarjen në 1 dhomë ndenje + kuzhinë, 1 dhomë gjumi, 1 ballkon dhe 1 tualet.
Ampartamenti ka orientim Veri-Jug dhe ndodhet në katin e 5-të.
Për më shumë detaje ose një vizitë në pronë na kontaktoni.

Taget mbi pronën