Apartament 1+1 per shitje ne Vasil Shanto,Tirane - Homeland.al
66.500
Property size icon Sipërfaqja e pronës 66.5
Property structure icon Struktura: 1 Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi: Totalisht i kompletuar
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner

Apartament 1+1 per shitje ne Vasil Shanto,Tirane

Për Shitje
December 15, 2020
144
ID: 958
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: 1
Property bathroom icon Tualet/e 1
Property size icon Sipërfaqja e pronës 66.5m²
Property floor icon Kati: 3
Property total floors icon Totali i kateve: 5
Property year built icon Viti i ndërtimit: 1990
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner
Property accommodation icon Arredimi: Totalisht i kompletuar
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit -
Property parking icon Parkim: -
Property distance from center icon Nga qendra: 7min
Property publication date Data e publikimit: December 15, 2020
Property area size icon Sipërfaqe trualli: -m²
Property garages icon Garazh: -
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: -m²
Property additional space icon Hapësira të tjera: -
Karakteristika
Ashensor
Ballkon
Banak mermeri
Dhomë garderobë
Fushë tenisi
Kondicioner
Kuzhinë Moderne
Lavanderi
Lavatriҫe
Lejohen kafshë shtëpiake
Parking
Pishinë
Pjatalarëse
Qendër fitnesi
Spa
Wi Fi
Vendndodhja
Adresa e plotë: Vasil Shanto,Tirane,Shqiperi
Zona: Vasil Shanto
Kodi ZIP 1001
Shteti: AL
Përshkrimi

Shitet apartament 1+1 në Vasil Shanto.
Me një sipërfaqe prej 66.5m2 apartamenti organizohet në dhomë ndenje bashkë me ambientin e gatimit,
nje dhomë gjumi, korridor dhe një tualet.
Apartamenti ka kubaturë të rregullt.Dyshemeja është e shtruar me pllaka dhe apartammenti shitet sic mund të shihet nga fotot.
Apartamenti ka dritë gjatë gjithë ditës kjo për shkak të orientimit të mire që ka.
Prona ka dokumentacion të rregullt hipotekor.
Apartamenti është një mundësi fantastike investimi pasi zona favorizon që të jepet shumë shpejt me qira.
Për më tepër informacion mos hezitoni të na kontaktoni.