Apartament 1+1 për shitje në Vlorë - Homeland.al
120.000
Property size icon Sipërfaqja e pronës 77m2
Property structure icon Struktura: 1 Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi: I mobiluar
Property heating icon Sistemi i ngrohjes:

Apartament 1+1 për shitje në Vlorë

Për Shitje
10
ID:
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: 1
Property bathroom icon Tualet/e 1
Property size icon Sipërfaqja e pronës 77m2
Property floor icon Kati:
Property total floors icon Totali i kateve:
Property year built icon Viti i ndërtimit:
Property heating icon Sistemi i ngrohjes:
Property accommodation icon Arredimi: I mobiluar
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit
Property parking icon Parkim:
Property distance from center icon Nga qendra:
Property publication date Data e publikimit:
Property area size icon Sipërfaqe trualli: m2
Property garages icon Garazh:
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: m2
Property additional space icon Hapësira të tjera:
Karakteristika
Vendndodhja
Adresa e plotë:
Zona:
Kodi ZIP
Shteti: AL
Përshkrimi

Apartament 1+1 me një sipërfaqe totale prej 77 m2 në shitje, Vlorë.
Ambienti organizohet në një korridor i cili bën shpërndarjen në 1 dhomë ndenje + kuzhinë, 1 dhome gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon.
Ndodhet në vijën e parë me orientim Veri.

Taget mbi pronën