Apartament 2+1 per shitje ne Vlore me pamje nga Deti - Homeland.al
135.000
Property size icon Sipërfaqja e pronës 136.7
Property structure icon Struktura: 2 Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi: Totalisht i mobiluar
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner

Apartament 2+1 per shitje ne Vlore me pamje nga Deti

Për Shitje
May 14, 2021
73
ID: 1097
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: 2
Property bathroom icon Tualet/e 2
Property size icon Sipërfaqja e pronës 136.7m²
Property floor icon Kati: 4
Property total floors icon Totali i kateve:
Property year built icon Viti i ndërtimit: 2019
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner
Property accommodation icon Arredimi: Totalisht i mobiluar
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit -
Property parking icon Parkim: -
Property distance from center icon Nga qendra:
Property publication date Data e publikimit: May 14, 2021
Property area size icon Sipërfaqe trualli: -m²
Property garages icon Garazh: -
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: -m²
Property additional space icon Hapësira të tjera: -
Karakteristika
Ashensor
Ballkon
Banak mermeri
Dhomë garderobë
Fushë tenisi
Kondicioner
Kuzhinë Moderne
Lavanderi
Lavastovilje
Lavatriҫe
Lejohen kafshë shtëpiake
Parking
Pishinë
Pjatalarëse
Qendër fitnesi
Spa
Wi Fi
Vendndodhja
Adresa e plotë: Vlore,Shqiperi
Zona: Vlore
Kodi ZIP 9402
Shteti: AL
Përshkrimi

Shitet apartament 136.7m² në Vlorë, shumë pranë bregut të detit.
Apartamenti ndodhet në katin e katërt dhe është I organizuar në dy dhoma gjumi,
një sallon bashkë me ambientin e gatimit, dy ballkone dhe dy tualete.
Apartamenti ka pamje të plotë nga deti dhe ndodhet në fillim të Lungomares.
I mobiluar plot stil dhe me lokacion në një qytet të bukur si ai i Vlorës
kjo pronë është fiks prona që ju jeni duke kërkuar.
Gjithashtu për të shijuar ajrin e freskët të detit,
kafen e pasdites në qetësi absolute apo qoftë dhe për të shijuar mëngjeset e freskëta,
apartamenti ka një ballkon të bollshëm me pamje fantastike nga deti.
Për një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni në cdo moment.