Apartament 1+1 per Shitje ne Vlore,prane detit - Homeland.al
60.000
Property size icon Sipërfaqja e pronës 69
Property structure icon Struktura: 1 Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi: I mobiluar
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner

Apartament 1+1 per Shitje ne Vlore,prane detit

Për Shitje
August 07, 2020
63
ID: 865
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: 1
Property bathroom icon Tualet/e 1
Property size icon Sipërfaqja e pronës 69m²
Property floor icon Kati: 3
Property total floors icon Totali i kateve:
Property year built icon Viti i ndërtimit: 2010
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner
Property accommodation icon Arredimi: I mobiluar
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit -
Property parking icon Parkim: Po
Property distance from center icon Nga qendra: 15min
Property publication date Data e publikimit: August 07, 2020
Property area size icon Sipërfaqe trualli: -m²
Property garages icon Garazh: -
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: -m²
Property additional space icon Hapësira të tjera: -
Karakteristika
Ashensor
Ballkon
Banak mermeri
Dhomë garderobë
Fushë tenisi
Kondicioner
Kuzhinë Moderne
Lavanderi
Lavatriҫe
Lejohen kafshë shtëpiake
Parking
Pishinë
Pjatalarëse
Qendër fitnesi
Spa
Wi Fi
Vendndodhja
Adresa e plotë: Vlorë, Albania
Zona: Vlore
Kodi ZIP 9401
Shteti: AL
Përshkrimi

Ne katin e tretë të një pallati të ri shitet apartament me sipërfaqe totale 69m2.
Apartamenti është i mobiluar me një arredim modern.
Gjithashtu ndodhet shumë pranë detit dhe ka orientim nga jugu.
Organizohet në 1 dhomë gjumi , 1 ambjent ndenje dhe gatimi të përbashkët, 1 tualet, si dhe dy ballkone ku mund të shihet deti.
Në afërsi të apartamentit gjendet stacioni i autobusit si dhe markete.
Shitet gjysëm I mobiluar.
Pallati ofron mundësi parkimi.
Për një vizitë në prone na kontaktoni në cdo moment.