Apartament 1+1 per Shitje ne Xhamllik,Tirane - Homeland.al
52.000
Property size icon Sipërfaqja e pronës 52
Property structure icon Struktura: 1 Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi: Totalisht i mobiluar
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: -

Apartament 1+1 per Shitje ne Xhamllik,Tirane

Për Shitje
January 19, 2021
57
ID: 984
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: 1
Property bathroom icon Tualet/e 1
Property size icon Sipërfaqja e pronës 52m²
Property floor icon Kati: 4
Property total floors icon Totali i kateve: 5
Property year built icon Viti i ndërtimit: 1990
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: -
Property accommodation icon Arredimi: Totalisht i mobiluar
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit -
Property parking icon Parkim: -
Property distance from center icon Nga qendra: 10min
Property publication date Data e publikimit: January 19, 2021
Property area size icon Sipërfaqe trualli: -m²
Property garages icon Garazh: -
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: -m²
Property additional space icon Hapësira të tjera: -
Karakteristika
Ashensor
Ballkon
Banak mermeri
Dhomë garderobë
Fushë tenisi
Kondicioner
Kuzhinë Moderne
Lavanderi
Lavatriҫe
Lejohen kafshë shtëpiake
Parking
Pishinë
Pjatalarëse
Qendër fitnesi
Spa
Wi Fi
Vendndodhja
Adresa e plotë: Xhamllik,Tirane,Shqiperi
Zona: Xhamllik
Kodi ZIP 1001
Shteti: AL
Përshkrimi

Shitet apartament 1+1 në Xhamllik,Tirane.
Me një sipërfaqe prej 52m2 apartamenti organizohet në dhomë ndenje
bashkë me ambientin e gatimit,nje dhomë gjumi, korridor dhe një tualet.
Apartamenti ka kubaturë të rregullt.Dyshemeja është e shtruar me pllaka
dhe apartammenti shitet sic mund të shihet nga fotot.
Apartamenti ka dritë gjatë gjithë ditës kjo për shkak të orientimit të mire që ka.
Prona ka dokumentacion të rregullt hipotekor.
Për më tepër informacion mos hezitoni të na kontaktoni.