Apartament 1+1 për shitje pranë Restorant Freskut - Homeland.al
50.000
Property size icon Sipërfaqja e pronës 83
Property structure icon Struktura: 1 Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi: Bosh
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Sistem Qendror

Apartament 1+1 për shitje pranë Restorant Freskut

Për Shitje
October 02, 2020
56
ID: 905
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: 1
Property bathroom icon Tualet/e 1
Property size icon Sipërfaqja e pronës 83m²
Property floor icon Kati: 2
Property total floors icon Totali i kateve: 5
Property year built icon Viti i ndërtimit: 2020
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Sistem Qendror
Property accommodation icon Arredimi: Bosh
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit -
Property parking icon Parkim: -
Property distance from center icon Nga qendra: 20min
Property publication date Data e publikimit: October 02, 2020
Property area size icon Sipërfaqe trualli: -m²
Property garages icon Garazh: -
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: -m²
Property additional space icon Hapësira të tjera: -
Karakteristika
Ashensor
Ballkon
Banak mermeri
Dhomë garderobë
Fushë tenisi
Kondicioner
Kuzhinë Moderne
Lavanderi
Lavatriҫe
Lejohen kafshë shtëpiake
Parking
Pishinë
Pjatalarëse
Qendër fitnesi
Spa
Wi Fi
Vendndodhja
Adresa e plotë: Fresk,Tirane,Shqiperi
Zona: Fresk
Kodi ZIP 1000
Shteti: AL
Përshkrimi

Apartament 1+1 në shitje, në një nga zonat më tërheqëse të Tiranës,pranë restorant Freskut.
Apartamenti ndodhet në katin e 2-të të banimit të një pallati në ndërtim dhe tepër cilësor.
Sipërfaqja totale e apartamentit është 83m2.
Organizohet në një koridor I cili të drejton drejt dhomës së ndenjies dhe dhomës së gjumit dhe një tualet.
Apartamenti ka nje kubaturë të rregullt dhe është akoma në ndërtim.
Shitet me një cmim prej 50 000 Euro.
Per me shume informacion ju lutem na kontaktoni në të dhënat më sipër.