Apartament 1+1 per shitje rruga Bardhyl, Tirane - Homeland.al
60.000
Property size icon Sipërfaqja e pronës 60
Property structure icon Struktura: 1 Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi: I mobiluar
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner

Apartament 1+1 per shitje rruga Bardhyl, Tirane

Për Shitje
October 29, 2021
146
ID: 1219
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: 1
Property bathroom icon Tualet/e 1
Property size icon Sipërfaqja e pronës 60m²
Property floor icon Kati: 2
Property total floors icon Totali i kateve: 5
Property year built icon Viti i ndërtimit: 1980
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner
Property accommodation icon Arredimi: I mobiluar
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit -
Property parking icon Parkim: -
Property distance from center icon Nga qendra: 8min
Property publication date Data e publikimit: October 29, 2021
Property area size icon Sipërfaqe trualli: -m²
Property garages icon Garazh: -
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: -m²
Property additional space icon Hapësira të tjera: -
Karakteristika
Ashensor
Ballkon
Banak mermeri
Dhomë garderobë
Fushë tenisi
Kondicioner
Kuzhinë Moderne
Lavanderi
Lavastovilje
Lavatriҫe
Lejohen kafshë shtëpiake
Parking
Pishinë
Pjatalarëse
Qendër fitnesi
Spa
Wi Fi
Vendndodhja
Adresa e plotë: Rruga Bardhyl, Tirane, Shqiperi
Zona: Rruga Bardhyl
Kodi ZIP 1001
Shteti: AL
Përshkrimi

Shitet apartament 1+1 me sipërfaqe totale 60m² tek rruga Bardhyl, Tiranë.
Apartamenti organizohet në një dhomë ndenje me ambientin e gatimit,
një dhomë gjumi, një tualet dhe ndodhet ne katin e 2 të një pallati ekzistues.
Apartamenti shitet i mobiluar sic mund të shihet nëpër foto dhe shitet me cmim 60.000 Euro.
Prona ka dokumentacion te rregullt hipotekor.
Për një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni.