Apartament 1+1 per shitje tek Kodra e Diellit Tirane - Homeland.al
73.000
Property size icon Sipërfaqja e pronës 73
Property structure icon Struktura: 1 Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi: Totalisht i mobiluar
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner

Apartament 1+1 per shitje tek Kodra e Diellit Tirane

Për Shitje
June 03, 2021
110
ID: 1116
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: 1
Property bathroom icon Tualet/e 1
Property size icon Sipërfaqja e pronës 73m²
Property floor icon Kati: 4
Property total floors icon Totali i kateve: 5
Property year built icon Viti i ndërtimit: 2005
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner
Property accommodation icon Arredimi: Totalisht i mobiluar
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit -
Property parking icon Parkim: -
Property distance from center icon Nga qendra: 13min
Property publication date Data e publikimit: June 03, 2021
Property area size icon Sipërfaqe trualli: -m²
Property garages icon Garazh: -
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: -m²
Property additional space icon Hapësira të tjera: -
Karakteristika
Ashensor
Ballkon
Banak mermeri
Dhomë garderobë
Fushë tenisi
Kondicioner
Kuzhinë Moderne
Lavanderi
Lavastovilje
Lavatriҫe
Lejohen kafshë shtëpiake
Parking
Pishinë
Pjatalarëse
Qendër fitnesi
Spa
Wi Fi
Vendndodhja
Adresa e plotë: Kodra e Diellit,Tirane,Shqiperi
Zona: Kodra e Diellit
Kodi ZIP 1001
Shteti: AL
Përshkrimi

Shitet apartament me sipërfaqe 73.6m²,me vendodhje në një zonë shumë të preferuar,Kodra e Diellit pranë qetësisë dhe ajrit të pastër.
Apartamenti ndodhet në katin e katërt të një pallati të ri me ashensor.
Organizohet në një koridor që të con në sallonin e ndenjies bashkë me ambientin e gatimit,
1 dhomë gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon.
Apartamenti posedon dokumenta të rregullta pronësie.
Cmimi i shitjes është 73.000 Euro.
Për një vizitë në pronë, mund të na kontaktoni në cdo moment.