Apartament 1+1 per shitje tek Stadiumi Dinamo,Tirane - Homeland.al
94.000
Property size icon Sipërfaqja e pronës 62.5
Property structure icon Struktura: 1 Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi: Bosh
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner

Apartament 1+1 per shitje tek Stadiumi Dinamo,Tirane

Për Shitje
March 18, 2021
155
ID: 1038
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: 1
Property bathroom icon Tualet/e 1
Property size icon Sipërfaqja e pronës 62.5m²
Property floor icon Kati: 2
Property total floors icon Totali i kateve:
Property year built icon Viti i ndërtimit: 2010
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Kondicioner
Property accommodation icon Arredimi: Bosh
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit -
Property parking icon Parkim: -
Property distance from center icon Nga qendra: 10min
Property publication date Data e publikimit: March 18, 2021
Property area size icon Sipërfaqe trualli: -m²
Property garages icon Garazh: -
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: -m²
Property additional space icon Hapësira të tjera: -
Karakteristika
Ashensor
Ballkon
Banak mermeri
Dhomë garderobë
Fushë tenisi
Kondicioner
Kuzhinë Moderne
Lavanderi
Lavatriҫe
Lejohen kafshë shtëpiake
Parking
Pishinë
Pjatalarëse
Qendër fitnesi
Spa
Wi Fi
Vendndodhja
Adresa e plotë: Tek Ish Shushica,Tirane,Shqiperi
Zona: Stadiumi dinamo
Kodi ZIP
Shteti: AL
Përshkrimi

Në zonë mjaft të preferuar,tek Stadiumi Dinamo,shitet apartament 1+1 me sipërfaqe 62.5m² i brendshëm
dhe 70m² bashkë me sipërfaqet e jashtme.
Ndodhet në katin e 2-të të një pallati të ri.
Organizohet në një sallon ndenjie, një dhomë gjumi, kuzhinë gatimi open-space, një tualet dhe një ballkon.
Shtëpia është e re dhe shitet e pamobiluar.
Për më tepër,prona posedon dokumentacion të rregullt hipotekor.
Zona në të cilën ndodhet është me akses direkt në transportin publik dhe njësi të ndryshme shërbimi ose komerciale.
Prona kushton 94 000 Euro.
Nëse dëshironi të shihni apartamentin nga afër na telefononi ne cdo moment.