Apartament 1+1 Tek Rruga e Dibrës,pranë Shkollës së Bashkuar - Homeland.al
Property size icon Sipërfaqja e pronës m2
Property structure icon Struktura: Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi:
Property heating icon Sistemi i ngrohjes:

Apartament 1+1 Tek Rruga e Dibrës,pranë Shkollës së Bashkuar

Për Shitje
ID:
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi:
Property bathroom icon Tualet/e
Property size icon Sipërfaqja e pronës m2
Property floor icon Kati:
Property total floors icon Totali i kateve:
Property year built icon Viti i ndërtimit:
Property heating icon Sistemi i ngrohjes:
Property accommodation icon Arredimi:
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit
Property parking icon Parkim:
Property distance from center icon Nga qendra:
Property publication date Data e publikimit:
Property area size icon Sipërfaqe trualli: m2
Property garages icon Garazh:
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: m2
Property additional space icon Hapësira të tjera:
Karakteristika
Vendndodhja
Adresa e plotë:
Zona:
Kodi ZIP
Shteti:
Përshkrimi

Shitet apartament 1+1.
Sipërfaqja totale e apartamentit është 56.1 m2.
Apartamenti organizohet në 1 korridor i cili bën shpërndarjen në 1 dhomë ndenje + kuzhinë, 1 dhomë gjumi, 1 tualet.
Ndodhet në një pallat ekzistues në katin e 3-te dhe me orientimin jug-veri.
Për më shumë detaje na kontaktoni.

Taget mbi pronën