Apartament 2+1 + 2 poste parkimi për qira tek Long Hill residence - Homeland.al
1.200
Property size icon Sipërfaqja e pronës 140M2
Property structure icon Struktura: 2 Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi: I mobiluar
Property heating icon Sistemi i ngrohjes:

Apartament 2+1 + 2 poste parkimi për qira tek Long Hill residence

Për Qira
12
ID:
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: 2
Property bathroom icon Tualet/e 2
Property size icon Sipërfaqja e pronës 140M2
Property floor icon Kati: 1
Property total floors icon Totali i kateve:
Property year built icon Viti i ndërtimit:
Property heating icon Sistemi i ngrohjes:
Property accommodation icon Arredimi: I mobiluar
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit
Property parking icon Parkim: 2
Property distance from center icon Nga qendra:
Property publication date Data e publikimit:
Property area size icon Sipërfaqe trualli: M2
Property garages icon Garazh: 2
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: M2
Property additional space icon Hapësira të tjera:
Karakteristika
Ashensor
Ballkon
Banak mermeri
Dhomë garderobë
Fushë tenisi
Kondicioner
Kuzhinë Moderne
Lavanderi
Lavastovilje
Lavatriҫe
Lejohen kafshë shtëpiake
Parking
Pishinë
Pjatalarëse
Qendër fitnesi
Spa
Wi Fi
Vendndodhja
Adresa e plotë:
Zona:
Kodi ZIP
Shteti: AL
Përshkrimi

Apartament 2+1 me qira në një nga rezidencat më moderne, Long Hill.
Me sipërfaqe totale 140 M2, apartamenti organizohet në një korridor i cili bën shpërndarjen në 1 dhomë ndenje me vetrate të madhe xhami e cila të drejton në ballkon me pamje fantastike, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 1 kuzhinë + ambient i ndarë ngrënie.
Apartamenti është i mobiluar në mënyrë moderne dhe bashkëkohore i gatshëm për një jetesë të qetë e komode.
Kjo rezidencë është e njohur për cilësinë e ndërtimit, për mirëadministrimin dhe mirëmbajtjen e kompleksit, komunitetin e qetë që jeton aty, për mjediset e gjelbëruara dhe ajrin e pastër, pishinat, barin dhe restorantin.
Për më shumë detaje na kontaktoni.

Taget mbi pronën