Apartament 2+1 me pamje nga deti për shitje në Sarandë - Homeland.al
90.000
Property size icon Sipërfaqja e pronës 84M2
Property structure icon Struktura: 2 Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi: I mobiluar
Property heating icon Sistemi i ngrohjes:

Apartament 2+1 me pamje nga deti për shitje në Sarandë

Për Shitje
18
ID:
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: 2
Property bathroom icon Tualet/e 1
Property size icon Sipërfaqja e pronës 84M2
Property floor icon Kati: 2
Property total floors icon Totali i kateve:
Property year built icon Viti i ndërtimit:
Property heating icon Sistemi i ngrohjes:
Property accommodation icon Arredimi: I mobiluar
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit
Property parking icon Parkim:
Property distance from center icon Nga qendra:
Property publication date Data e publikimit:
Property area size icon Sipërfaqe trualli: M2
Property garages icon Garazh:
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: M2
Property additional space icon Hapësira të tjera:
Karakteristika
Ashensor
Ballkon
Banak mermeri
Dhomë garderobë
Fushë tenisi
Kondicioner
Kuzhinë Moderne
Lavanderi
Lavastovilje
Lavatriҫe
Lejohen kafshë shtëpiake
Parking
Pishinë
Pjatalarëse
Qendër fitnesi
Spa
Wi Fi
Vendndodhja
Adresa e plotë:
Zona:
Kodi ZIP
Shteti: AL
Përshkrimi

Apartament 2+1 me pamje nga deti në rrugën “Gjergj Arianiti”, Sarandë.
Apartamenti përbëhet nga një korridor i cili bën shpërndarjen në një ambient ndenje dhe ngrenje, dy dhoma gjumi, nje ballkon dhe nje tualet. Ambienti ka një sipërfaqe totale prej 84M2 dhe ndodhet në katin e dytë në një godinë të re me ashensor.
Prona është e vendosur në një nga zonat kryesore të qytetit të Sarandës, e cila është kryesisht zonë turistike, banimi, komerciale.
Për më shumë detaje na kontaktoni.

Taget mbi pronën