Apartament 2+1 me pamje nga deti për shitje në Sarandë - Homeland.al
Property size icon Sipërfaqja e pronës m2
Property structure icon Struktura: Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi:
Property heating icon Sistemi i ngrohjes:

Apartament 2+1 me pamje nga deti për shitje në Sarandë

Për Shitje
ID:
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi:
Property bathroom icon Tualet/e
Property size icon Sipërfaqja e pronës m2
Property floor icon Kati:
Property total floors icon Totali i kateve:
Property year built icon Viti i ndërtimit:
Property heating icon Sistemi i ngrohjes:
Property accommodation icon Arredimi:
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit
Property parking icon Parkim:
Property distance from center icon Nga qendra:
Property publication date Data e publikimit:
Property area size icon Sipërfaqe trualli: m2
Property garages icon Garazh:
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: m2
Property additional space icon Hapësira të tjera:
Karakteristika
Ashensor
Ballkon
Banak mermeri
Dhomë garderobë
Fushë tenisi
Kondicioner
Kuzhinë Moderne
Lavanderi
Lavastovilje
Lavatriҫe
Lejohen kafshë shtëpiake
Parking
Pishinë
Pjatalarëse
Qendër fitnesi
Spa
Wi Fi
Vendndodhja
Adresa e plotë:
Zona:
Kodi ZIP
Shteti:
Përshkrimi

Apartament 2+1 me pamje nga deti në rrugën “Gjergj Arianiti”, Sarandë.
Apartamenti përbëhet nga një korridor i cili bën shpërndarjen në një ambient ndenje dhe ngrenje, dy dhoma gjumi, nje ballkon dhe nje tualet. Ambienti ka një sipërfaqe totale prej 84M2 dhe ndodhet në katin e dytë në një godinë të re me ashensor.
Prona është e vendosur në një nga zonat kryesore të qytetit të Sarandës, e cila është kryesisht zonë turistike, banimi, komerciale.
Për më shumë detaje na kontaktoni.

Taget mbi pronën