Apartament 2+1 me qira ne Bllok - Homeland.al
500
Property size icon Sipërfaqja e pronës 90M2
Property structure icon Struktura: 2 Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi: I mobiluar
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Po

Apartament 2+1 me qira ne Bllok

Për Qira
25
ID:
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: 2
Property bathroom icon Tualet/e 2
Property size icon Sipërfaqja e pronës 90M2
Property floor icon Kati:
Property total floors icon Totali i kateve:
Property year built icon Viti i ndërtimit:
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: Po
Property accommodation icon Arredimi: I mobiluar
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit
Property parking icon Parkim:
Property distance from center icon Nga qendra: 10 min
Property publication date Data e publikimit:
Property area size icon Sipërfaqe trualli: M2
Property garages icon Garazh:
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: M2
Property additional space icon Hapësira të tjera:
Karakteristika
Ashensor
Ballkon
Banak mermeri
Dhomë garderobë
Fushë tenisi
Kondicioner
Kuzhinë Moderne
Lavanderi
Lavastovilje
Lavatriҫe
Lejohen kafshë shtëpiake
Parking
Pishinë
Pjatalarëse
Qendër fitnesi
Spa
Wi Fi
Vendndodhja
Adresa e plotë: Rruga Sami Frasheri
Zona:
Kodi ZIP 1001
Shteti: AL
Përshkrimi

Jepet me qira apartament tek rruga Sami Frasheri. Apartamenti organizohet ne 2 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje + kuzhine, 2 tualete dhe 2 ballkone. I mobiluar me te gjitha facilitetet e nevojshme per nje jetese te mire.
Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati ekzistues.
Zona eshte nje nder me te preferuarat ne Tirane.
Per nje vizite ne prone mos hezitoni te na kontaktoni.

Taget mbi pronën