Apartament 2+1 me qira në rrugën Sulejman Pasha. - Homeland.al
500
Property size icon Sipërfaqja e pronës m2
Property structure icon Struktura: 2 Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi: I mobiluar
Property heating icon Sistemi i ngrohjes:

Apartament 2+1 me qira në rrugën Sulejman Pasha.

Për Qira
24
ID:
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: 2
Property bathroom icon Tualet/e 1
Property size icon Sipërfaqja e pronës m2
Property floor icon Kati: 6
Property total floors icon Totali i kateve:
Property year built icon Viti i ndërtimit:
Property heating icon Sistemi i ngrohjes:
Property accommodation icon Arredimi: I mobiluar
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit
Property parking icon Parkim:
Property distance from center icon Nga qendra:
Property publication date Data e publikimit:
Property area size icon Sipërfaqe trualli: m2
Property garages icon Garazh:
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: m2
Property additional space icon Hapësira të tjera:
Karakteristika
Ashensor
Ballkon
Banak mermeri
Dhomë garderobë
Fushë tenisi
Kondicioner
Kuzhinë Moderne
Lavanderi
Lavastovilje
Lavatriҫe
Lejohen kafshë shtëpiake
Parking
Pishinë
Pjatalarëse
Qendër fitnesi
Spa
Wi Fi
Vendndodhja
Adresa e plotë:
Zona:
Kodi ZIP
Shteti: AL
Përshkrimi

Jepet me qira apartament 2+1 ne rrugën Sulejman Pasha. Gjendet në nje pallat ekzistues në katin e 6-të.
Apartamenti organizohet në 2 dhoma gjumi, 1 dhomë ndenje, hapësire kuzhine dhe ngrënie, 1 tualet dhe 1 ballkon. Sic duket dhe ne fotot e listuara, apartamenti ka një mobilim bashkëkohor dhe të përshtatshëm për një jetesë komode.
Zona në të cilën ndodhet ofron të gjitha facilitetet e nevojshme dhe është 10 min larg nga qendra.
Për një vizitë në pronë na kontaktoni.

Taget mbi pronën