Apartament 2+1 me qira pranë Pazarit të Ri. - Homeland.al
650
Property size icon Sipërfaqja e pronës 84M2
Property structure icon Struktura: 2 Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi: I mobiluar
Property heating icon Sistemi i ngrohjes:

Apartament 2+1 me qira pranë Pazarit të Ri.

Për Qira
21
ID:
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: 2
Property bathroom icon Tualet/e 1
Property size icon Sipërfaqja e pronës 84M2
Property floor icon Kati: 2
Property total floors icon Totali i kateve:
Property year built icon Viti i ndërtimit: 2022
Property heating icon Sistemi i ngrohjes:
Property accommodation icon Arredimi: I mobiluar
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit
Property parking icon Parkim:
Property distance from center icon Nga qendra:
Property publication date Data e publikimit:
Property area size icon Sipërfaqe trualli: M2
Property garages icon Garazh:
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: M2
Property additional space icon Hapësira të tjera:
Karakteristika
Vendndodhja
Adresa e plotë:
Zona:
Kodi ZIP
Shteti: AF
Përshkrimi

Jepet me qira aprtament 2+1 në një pallat të sapo ndërtuar, pranë Pazarit të Ri, rruga Hoxhë Vokri.
Apartamenti ndodhet në katin e 2-të dhe ka sipërfaqe totale 84 M2. Organizohet në një koridor i cili bën shpërndarjen në 1 dhomë ndenje, 1 ballkon, 2 dhoma gjumi dhe 1 tualet.
Ndodhet në një ndër zonat më të preferuara të Tiranës për një jetesë komode dhe të qetë, duke qënë se pranë gjenden shumë facilitete si: spitale, shkolla, markete, bare etj.
Për një vizitë në pronë na kontaktoni.

Taget mbi pronën