Apartament 2+1 me qira tek rrugica e Salës - Homeland.al
700
Property size icon Sipërfaqja e pronës 100M2
Property structure icon Struktura: 2 Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi: I mobiluar
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: AC

Apartament 2+1 me qira tek rrugica e Salës

Për Qira
23
ID:
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: 2
Property bathroom icon Tualet/e 2
Property size icon Sipërfaqja e pronës 100M2
Property floor icon Kati: 2
Property total floors icon Totali i kateve:
Property year built icon Viti i ndërtimit:
Property heating icon Sistemi i ngrohjes: AC
Property accommodation icon Arredimi: I mobiluar
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit
Property parking icon Parkim:
Property distance from center icon Nga qendra:
Property publication date Data e publikimit:
Property area size icon Sipërfaqe trualli: M2
Property garages icon Garazh:
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: M2
Property additional space icon Hapësira të tjera:
Karakteristika
Ashensor
Ballkon
Banak mermeri
Dhomë garderobë
Fushë tenisi
Kondicioner
Kuzhinë Moderne
Lavanderi
Lavastovilje
Lavatriҫe
Lejohen kafshë shtëpiake
Parking
Pishinë
Pjatalarëse
Qendër fitnesi
Spa
Wi Fi
Vendndodhja
Adresa e plotë:
Zona:
Kodi ZIP
Shteti: AL
Përshkrimi

Jepet me qira apartament 2+1 në një zonë shumë të kërkuar të Tiranës, rrugica e Salës.
Apartamenti organizohet në 1 korridor i cili bën shpërndarjen në 1 dhomë ndenje + kuzhinë, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 1 ballkon. I mobiluar me të gjithë utilitetet e nevojshme, apartamenti është i gatshëm për një jetesë komode shumë pranë qendrës, bare\restorante, shkolla, markete, palestra, spitale etj.
Për më shumë detaje na kontaktoni.

Taget mbi pronën