Apartament 2+1 në shitje, Fusha e Aviacionit - Homeland.al
Property size icon Sipërfaqja e pronës m2
Property structure icon Struktura: Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi:
Property heating icon Sistemi i ngrohjes:

Apartament 2+1 në shitje, Fusha e Aviacionit

Për Shitje
ID:
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi:
Property bathroom icon Tualet/e
Property size icon Sipërfaqja e pronës m2
Property floor icon Kati:
Property total floors icon Totali i kateve:
Property year built icon Viti i ndërtimit:
Property heating icon Sistemi i ngrohjes:
Property accommodation icon Arredimi:
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit
Property parking icon Parkim:
Property distance from center icon Nga qendra:
Property publication date Data e publikimit:
Property area size icon Sipërfaqe trualli: m2
Property garages icon Garazh:
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: m2
Property additional space icon Hapësira të tjera:
Karakteristika
Vendndodhja
Adresa e plotë:
Zona:
Kodi ZIP
Shteti:
Përshkrimi

Apartamenti perbëhet nga 1 dhomë ndenje+kuzhinë, 2 dhoma gjumi dhe një tualet. Ndodhet në katin e 5të dhe ka orientm Jug-Lindje. Sipërfaqja totale është 109.45m2.

Nëse jeni i/e interesuar na kontaktoni në:
+355 67 40 28 100
+355 67 40 28 101
info@homeland.al

Taget mbi pronën