Apartament 2+1 ne shitje prane Marina Bay, Vlore - Homeland.al
82.000
Property size icon Sipërfaqja e pronës 55.7M2
Property structure icon Struktura: 2 Dhomë/a gjumi
Property accommodation icon Arredimi: I mobiluar
Property heating icon Sistemi i ngrohjes:

Apartament 2+1 ne shitje prane Marina Bay, Vlore

Për Shitje
9
ID:
Specifika
Property bedroom icon Dhomë/a gjumi: 2
Property bathroom icon Tualet/e 1
Property size icon Sipërfaqja e pronës 55.7M2
Property floor icon Kati:
Property total floors icon Totali i kateve:
Property year built icon Viti i ndërtimit:
Property heating icon Sistemi i ngrohjes:
Property accommodation icon Arredimi: I mobiluar
Property ceiling height icon Lartësia e tavanit
Property parking icon Parkim:
Property distance from center icon Nga qendra:
Property publication date Data e publikimit:
Property area size icon Sipërfaqe trualli: M2
Property garages icon Garazh:
Property garages size icon Sipërfaqja e garazhit: M2
Property additional space icon Hapësira të tjera:
Karakteristika
Ashensor
Ballkon
Banak mermeri
Dhomë garderobë
Fushë tenisi
Kondicioner
Kuzhinë Moderne
Lavanderi
Lavastovilje
Lavatriҫe
Lejohen kafshë shtëpiake
Parking
Pishinë
Pjatalarëse
Qendër fitnesi
Spa
Wi Fi
Vendndodhja
Adresa e plotë:
Zona:
Kodi ZIP
Shteti: AL
Përshkrimi

Apartament 2+1 ne shitje tek kompleksi “Diamond Hill” ne Vlore. Apartamenti organizohet ne 2 dhoma gjumi, dhome ndenje + kuzhine, 1 tualet, dhe ballkon. Siperfaqe: 55.7 M2.
Standarti i ndertimit eshte nder me bashkohoret dhe nje nder ndertimet me te mira ne qytetin e Vlores.
Sistem kapot dhe termoizolim qe ruan temperature e apartementit.

Lehtesira ne aksesimin e te gjitha faciliteve qe ofron kompleksi si:

Pishine Verore
Pishine Dimerore per te rritur dhe femije
Kend madheshtor lojerash “Jungle Land”
Resoranti “Perla e Jonit ” dhe Lounge “Roof top” brenda kompleksit
Parkim falas dhe ambjenti i survejuara me roje private 24 H

Taget mbi pronën